Архистратиг чи візуальний стиль: Мурал, який прикрасить Калуш, визначать 26 квітня

У понеділок, 24 квітня, в центральній бібліотеці ім. Тараса Шевченка збирався оргкомітет з проведення конкурсу мурал-арту під головуванням заступника міського голови Любові Максимович.

За результатами його роботи серед десятка ескізних проектів, авторства Романа Бончука, Галини Бакланової, Олега Білого, Вікторії Гетьманської, Ореста Костіва, визначилися два фаворити. На них зображені духовний покровитель Калуша – архистратиг Михаїл (Вікторія Гетьманська) та схема міста, витримана у новому візуальному стилі (Олег Білий), інформують «Вікна» з посиланням на офіційний сайт Калуської міської ради.

Конкурс мурал-арту було оголошено 5 березня розпорядженням міського голови Калуша з нагоди святкування 580-ї річниці Калуша. Місце, обране для реалізації проекту переможця, – фасад дев’ятиповерхового будинку на площі Шептицького над «Ощадбанком». Ескізи муралів приймали до 22 квітня. Одночасно з офіційним розглядом конкурсних робіт оргкомітетом молоді калушани проводили аналогічні голосування у соціальних мережах. У повідомленні міської ради:

«Так, у спільноті «Калуський формат» на, можливо, не дуже доречному російському «ВК» до обговорення ідеї долучилося більше 2,5 тис. користувачів. До речі, у соціальних мережах перемогла конкурсна робота зі схематичною картою міста».

Щодо офіційних результатів конкурсу, то оргкомітет наразі обирає між самобутнім художнім баченням Вікторії Гетьманської і дизайнерською роботою Олега Білого. Що переможе – мистецтво чи функціональність, дізнаємося у середу, 26 квітня, після того, як влада міста оцінить ескізи у розрізі практичної реалізації, вартості, термінів виконання, йдеться в офіційному повідомленні.

Нагадаємо, Під знаком часодіїв: у Франківську вп’ятнадцяте пройде “Свято ковалів”

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!