Делегація з Івано-Франківська відвідала виставку новітніх технологій у США

7-11 березня 2017 року делегація членів Івано-Франківської торгово-промислової палати відвідала міжнародну виставку «CONEXPO-CON/AGG 2017», яка щотрироки відбувається в м. Лас Вегас ( США). Це наймаштабніша виставка новітніх технологій та інновацій в будівництві, обладнанні, продукції та послугах для будівельної та видобувної промисловості.

На ній були представлені більш ніж 2400 компаній зі всього світу, що представляють основні напрямки будівельної галузі, такі як виробництво асфальту і дорожнього покриття, видобування каменю для будівництва, обладнання для земляних робіт, вантажоперевезення, підземне будівництво тощо.

ТПП

Під час візиту було проведено і ряд зустрічей та переговорів з найбільшими виробниками будівельної техніки стосовно можливої співпраці та виходу на українські ринки. В ході зустрічей були досягнуті попередні домовленості щодо відкриття представництв в Україні кількох компаній. Наступною виставкою, яку відвідає делегація торгово-промислової палати буде «HD EXPO» ( Лас Вегас, США) для представників готельного бізнесу, яка відбудеться в травні 2017 року.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!