Дій сьогодні: у Франківську жінкам пропонують безкоштовне обстеження

Сьогодні, 14 травня, в Івано-Франкіаську відбудбулась прес-конференція з нагоди презентації для громадськості медичної програми задля збереження здоров’я жінок «Дій сьогодні».

Секретар міської ради Оксана Савчук каже, що травень – місяць, коли кожна дівчинка, жінка, бабуся має думати про своє здоров’я.

“Ми готові безкоштовно надавати ряд послуг нашим жінкам Івано-Франківська. Зокрема, п’ять лікарень погодились до такої співпраці”, – пояснює Савчук.

Після огдяду у лікаря жінки отримуватимуть картку здоров’я, у які будуть збережені всі аналізи та записи про здоров’я жінки. У 2019 рокі можна буде зробити повторний огляд та порівняти результати. Також у рамках акції жінкам розповідатимуть про правильне харчування.

“Цей захід буде традиційним. У Франківську люди часто або не мають часу доглядати за своїм здоров’ям, або не мають коштів. Тому ми так закликаємо піклуватися про себе”, – додає Оксана Савчук.

Начальниця управління охорони здоров’я Марії Бойко заявляє, що моди на здоров’я у нас немає.

“Статистика говорити, що за три місяці у Франківську виявили 12 випадків раку в жінок і 6 випадків підозри на рак. Наша жінка не любить себе і не має часу на себе. А її здоров’я  -це здоров’я і її дітей, і чоловіка, і навіть батьків. Тому, надіюсь, цей проект набере популярності у Франківську”, – додає Бойко.

Жінки відвідуватимуть лікарів без черг і Медіксу, але дата та час обстеження мають бути запланованими.

“Просимо прийти у наші консультації та поліклініки і обстежитися. Але не прийти і забути, а прийти і повернутися настпуного року”, – підсумовує начальниця управління охорони здоров’я.

Зокрема, проконсультуватись щодо косметології франківки зможуть у медичному центрі “Космолюкс”. Щопонеділка з 14 до 18 години жінки зможуть обговорити проблеми із вагою, харчуванням та іншим.

Щоб жінки зрозуміли, де можна обстежитися, у лікарнях та консультаціях на дверях потрібного кабінету буде вивішений плакат. Також дізнатися потрібну інформацію можна буде у реєстратурі.

До теми: В Івано-Франківську керівників лікувальних закладів призначатимуть за конкурсом

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!