Для патріота є робота: як після повернення з фронту розпочати нове життя у Франківську

  • Стабільна, цікава робота та підтримка оточення – це те, що сьогодні допомагає багатьом українським героям повернутися до мирного життя. Без цього нелегко знайти в собі сили рухатися далі, розвиватися, навчатися, будувати успішну кар’єру.

    Можливість розпочати нове життя надає компанія «АТБ», яка вже більш як чверть століття дотримується стратегії соціально орієнтованого та патріотичного бізнесу. Підприємства корпорації забезпечують стабільною роботою, пропонуючи гідну зарплату, понад 60 тисяч громадян країни, зокрема й франківців. 1039 дискаунтерів національної торговельної мережі «АТБ» цілодобово працюють у 264 населених пунктах 23 областей України. Щодня вони приймають понад три з половиною мільйони клієнтів. Тут завжди можна придбати якісні продукти і товари першої необхідності за доступними цінами.

    Бойові дії на Донбасі не обійшли стороною й «АТБ». За два перші роки війни захищати територіальну  цілісність нашої держави пішли 765  співробітників різних підприємств «АТБ». Шестеро з них отримали поранення, ще десять, на жаль, загинули на фронті.

    Зараз компанія допомагає героям адаптуватися до спокійного життя: отримати освіту, побудувати кар’єру в команді лідерів.

    Корпорація щороку відкриває близько сотні нових супермаркетів, у яких створює п’ять-шість тисяч робочих місць. Багато бійців після повернення із зони бойових дій працевлаштувалися в «АТБ». Робота допомогла їм знайти своє місце в мирному житті, не опустити руки. Олексій Пономарчук отримав важкий бойовий досвід на Донбасі і повернувся додому. Зараз він вже став заступником керівника супермаркету «АТБ».

     «Я починав працювати на посаді охоронця. Побачив, що в «АТБ» перед тобою відчинені всі двері – компанія ефективно розвиває кадровий потенціал, інвестує в наші знання. За шість років роботи я двічі безкоштовно навчався в учбових центрах компанії. Спочатку перейшов у продавці, потім став товарознавцем. Сьогодні вже працюю заступником керівника супермаркету», – розповів Олексій Пономарчук.

  • Цікаво, що більше 85% керівників підрозділів «АТБ» починали кар’єру з посад рядових співробітників. Це просто пояснити: кадрова політика компанії спрямована на системний розвиток людського капіталу.

    Усі співробітники «АТБ», які займають керівні посади у цій торговельній мережі, отримали професійну освіту в учбових центрах компанії. Таких освітніх закладів «АТБ» сьогодні чотири: в Дніпрі, Києві, Одесі та Львові. Щорічно в них проходять навчання й отримують можливість зробити кар’єру більш як 4 тисячі осіб.

    «Для мене важливо, що в «АТБ» розуміють: головний ресурс бізнесу – люди! Це віддані своїй справі співробітники, які прагнуть розвиватися, підніматися кар’єрними сходами», – поділився Олексій Пономарчук.

    Компанія вже багато років є одним із найбільших платників податків країни. За підсумками першого півріччя 2019 року вона перерахувала понад 5,71 мільярда гривень податків і зборів до бюджетів різних рівнів, зокрема й у міську скарбницю  Івано-Франківська. Звісно, цим соціальна відповідальність даного бізнесу не обмежується. «АТБ» послідовно допомагає боротися з безробіттям у багатьох регіонах, підтримує українську армію. Тільки за останні три роки  ця корпорація передала понад 20 мільйонів гривень для допомоги військовикам, сім’ям воїнів АТО/ООС, вимушеним біженцям і дітям.

     Ольга Крапива

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!