Дякуємо за те, що ми стали кращими

У цьому світі багатим нас робить не те,

 що ми одержуємо, а те, що ми віддаємо.

Генрі Бічер

Книговидавничий проект «Схід-Захід» – це об’єднання людей з різних регіонів, різних політичних поглядів, релігійних конфесій у найважчий для країни час засобами художньої літератури. Книговидавничим проектом «Схід-Захід» поступовці прагнули зблизити схід і захід країни та посприяти в тому, щоб Україна отримала свого лауреата Нобелівської премії з літератури.

У двох книгах друком уже вийшли есе іванофранківця Тараса Прохаська та колонки харків’янина Сергія Жадана, а також вірші харків’янина Олега Коцарева і вірші іванофранківця Мірека Боднара.

Кошти на третю книгу серії, куди увійде проза іванофранківця Володимира Єшкілєва та поезія харків’янина Ігоря Бондаря-Терещенка, ми спробували зібрати за підтримки доброчинців, які закохані в сучасну українську літературу, готові підтримувати створення конкурентоспроможного українського продукту і розуміють, що  засобами літератури треба зближувати українців.

Ми вдячні, що нашу ініціативу уже підтримали викладачі Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника: О.Деркачова, М.Дойчик, О.Єгрешій, Ю.Кернякевич-Танасійчук, Р.Кобильник, Ю.Микитин, О.Петечел, С.Притуляк, С.Романко, Л.Щербін; відомі журналісти і громадські діячі Прикарпаття: С.Павкін, Т.Соболик, С.Федорців, Ю.Юзьків, І.Дебенко, В.Іваночко. Не залишилися осторонь процесу бізнесмени О.Єнько, І.Ільків, А.Кузь, П.Плетьов, М.Рогашевський, Ю.Федорів, І.Чіпко, В.Юркевич. Продемонстрували свою україноцентричну позицію працівники обласної ради та обласних комунальних підприємств В.Костишин, В.Пасічник, С.Бабельський, Ю.Броніцька, В.Будзик, С.Гайдюк, Н.Романів, О.Слободян, А.Тимчій, міські службовці О.Різник, М.Таборська.

Щиро дякуємо невідомим нам доброчинцям – І.Меркуловій, А.Меяковському, Т.Петяк, В.Титару, В.Яцунському, С.Гаврилку, О.Українцю. Дякуємо медійникам, які поширили інформацію про проект практично в усіх ЗМІ області, і за кожен пост у Фейсбуці від небайдужих українців.

Час проекту добігає кінця, але сподіваємося ще доповнити наш перелік добродійників довжелезним списком прізвищ. Ми робимо добру справу, і пам’ятаймо вислів Махатма Ганді: «Якщо бажаєш, щоб світ змінився, сам стань цією зміною».

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!