МФК «Прикарпаття» у товариському матчі перемогло «Карпати» U-21

• Сьогодні, 29 червня, на стадіоні «Рух» ФК «Прикарпаття» провів перший контрольний матч у рамках підготовки до нового сезону. Суперником була молодіжна команда львівських «Карпат» U-21.

Іванофранківці відкрили рахунок уже на 5 хвилині. За «Прикарпаття» відзначився Богдан Оринчак. На 31 хвилині небезпечний момент виник біля воріт «левів». Віктор Яневич, лівий захисник, завдав удар, але м’яч пролетів поруч зі стійкою, так і не потрапивши у сітку воріт. На останніх хвилинах першого тайму ледь не зрівняв рахунок один із гравців «Карпат», який пробивав з метрів 35-ти.

Друга половина матчу розпочалась із ряду замін, які провели тренери обох команд. А на 57 хвилині Роман Дитко подвоїв рахунок. І одразу на 58 хвилині відбулась наступна атака: Ярослав Конкольняк пробивав по воротах суперників, та м’яч пролетів трохи вище.

Матч завершився з рахунком 2:0. Загалом, “зелено-жовті” зіграли досить добре та показали пристойний рівень гри, враховуючи те, що футболісти зовсім недавно повернулась з відпустки.

Уже в цю неділю, 1 липня, івано-франківська команда проведе наступну контрольну гру з новачком Другої Ліги України – ФК «Калуш». Матч відбудеться на стадіоні «Хімік».