Форум навчає: Які освітні події відбудуться у Львові

13-17 вересня Форум видавців у Львові презентуватиме гостям велику кількість нових книг, цікавих особистостей, нових можливостей та знань. За час фестивалю кожен зможе знайти щось своє, адже організатори щороку намагаються наповнити програму унікальними тематичними зустрічами. Серед тисяч подій значну увагу цьогоріч приділили освіті.

Сотні зустрічей та лекцій Форуму будуть спрямовані на розвиток у різних сферах. Зокрема, події розділили на певні кластери: освіта, здоров’я, креативні індустрії. Крім цього, є урбаністика, бізнес та економіка, історія, наука і технології, кулінарія та їжа тощо.

Кожен з кластерів буде привабливий для тієї чи іншої категорії гостей Форуму і готує багато цікавого: презентації, майстер-класи, зустрічі, лекції. Кластери мають своєрідних кураторів, які допоможуть контролювати «навчальний процес» на Форумі.

До прикладу, розмовляючи на тему здоров’я та медицини, усі охочі зможуть також пройти безкоштовне обстеження стану власного здоров’я чи стати донором крові.

Кластер «Бізнес» об’єднає велику кількість майстер-класів та лекцій із саморозвитку, мотивації, тайм-менеджменту.

Також у рамках Форуму проведуть смачні заходи. Кулінарний кластер, як розповів Олексій Петелько, його куратор, має на меті об’єднати ентузіастів гастрономічної справи: людей бізнесу, рестораторів, письменників і навіть дослідників. Цікавою також є ідея представити книгу на гастрономічну тему із кулінарним майстер-класом.

А найбільш насиченим у плані навчання стане кластер «Освіта». Він зацікавить подіями педагогів, учнів, студентів, батьків. На зустрічах не лише навчатимуться, а й говоритимуть про освіту – її реформування, розвиток педагогів та учнів, роль, яку батьки відіграють у навчанні, сучасні навчальні практики, що мають популярність за кордоном.

Куратори зазначають, що хочуть розповісти людям, які виклики стоять перед українською освітою сьогодні. Вони поговорять про те, що корисного можна запозичити в навчальному процесі з-за кордону. І як дізнатися про нові методи навчання та освоїти їх.

Лекції та майстер-класи тематичного кластера «Освіта» будуть проводитись у приміщенні Центру Митрополита Андрея Шептицького Українського католицького університету. Зокрема, можна буде послухати доповіді на теми: «Виховання на цінностях в новій українській школі: як перейти від теорії до практики?»; «Моделювання навчальних програм початкової освіти за стандартом нової української школи»; «Як перетворити педагогічний колектив на команду» тощо.

Також у рамках тематичного кластера презентують кілька потужних книг про освіту та навчання: Арі Покка «Вищий клас. Шкільне керівництво та управління по-фінськи», видання Кен Робінсон «Творчість у школі», Аманди Ріплі «Розумники», Джулії Лікотт-Гамс «Як виховати дорослого», Миколи Скиби «Освіта для турбулентного світу», Фіонг Ань Чан «Як ніколи не помилятись. Сила математичного мислення».

Марта БАРАНЕЦЬКА

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!