Франківське «Прикарпаття» здобуло перемогу на виїзді

• Сьогодні, 5 квітня, у Моршині МФК «Прикарпаття» зіграв із стрийською «Скалою».

Франківське “Прикарпаття” виграло в суперників із рахунком 2:0. На 45 хвилині матчу перший гол забив Петро Ковальчук, а на 77 – Ігор  Худобяк. Також на 25 хвилині жовту картку отримав Віктор Данищук.

«Команди розпочали гру досить спокійно. “Прикарпаття” грало першим номером, а господарі намагалися діяти через контратаки. Іванофранківці раз-по-раз перевіряли голкіпера суперників Білика на пильність ударами з середньої та дальної дистанції», – повідомляють на сайті клубу.

Також відомо, що другий тайм розпочався з удару Худобяка в стійку пострілом з-за меж штрафного майданчика.

“На дев’яностій хвилині Остап Вульчин допоміг своїй команді після удару Біласа метрів з дванадцяти.  За чотири хвилини, що арбітр компенсував до основного часу другого тайму, рахунок матчу не змінився, і “Прикарпаття” здобуло такі важливі три очки в боротьбі за путівку до Першої Ліги ПФЛ України”, – повідомляє прес-служба.

Свій наступний поєдинок франківці зіграють вдома 14 квітня. Їхнім суперником стане ФК “Арсенал-Київщина”. Початок матчу о 16.00 на МЦС “Рух”.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!