Франківці перекрили Галицьку: рух транспорту заблоковано

Сьогодні, 4 липня, франківці заблокували рух на вулиці Галицькій в Івано-Франківську.

Нагадаємо, в Івано-Франківську на земельній ділянці в районі вулиць Хіміків-Тролейбусна, поруч із ЗШ №24 розпочалось будівництво. На знак протесту вчора, третього липня,  люди перекрили дорогу на вулиці Целевича, адже їх не почули.

Нагадаємо, що 9 січня ц.р. СБУ уклала договір з БК «Вертикаль» на будівництво будинків на ділянці площею 0,48 га. Відтак уже в лютому виконавчий комітет міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження для будівництва поки що одного багатоквартирного будинку з приміщеннями громадського призначення. Після цього компанія отримала дозвіл на проведення підготовчих робіт, але ДПН ще не затверджений.

Сьогодні мешканці будинків по вул. Хіміків-Тролейбусна вибачилися за незручності, які вчора могли виникнути у франківців, і попросили зрозуміти їхню позицію. А вже ввечері знову вдалися до радикальних дій.

Через годину акцію протесту припинили. На жаль, до людей так ніхто і не вийшов. За інформацією “Галицького кореспондента”, люди планують й інші заходи. Вже завтра вранці мешканці вийдуть на акцію протесту під Білий дім.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!