Франківцям розповіли про результати “Місяця здоров’я”

З 2 по 31 травня франківцям  пропонували безкоштовно та без запису в електронну чергу пройти огляд і проконсультуватися у семи місцевих поліклініках і трьох жіночих консультаціях.

Під час обстежень було виявлено 58 випадків онкопатології, 54 людей скеровано на лікування.

Про це на своїй сторінці  в соцмережі Facebook повідомила секретар франківської міськради Оксана Савчук.

“Ви вже знаєте, що цього року в проекті брали участь не тільки жінки, а й чоловіки. Приємно бачити цифру 239. Так, ви можете подумати, що небагато. Та повірте, це дуже гарний показник. Саме стільки чоловіків подбали про своє здоров’я та вирішили пройти обстеження.” – пише Савчук.

Як йдеться в дописі, найбільш активними були чоловіки віком від 35 до 45 років.

“Цього року до нас також приєдналася одна з найбільших лабораторій в Україні – «Сінево». Завдяки спільній співпраці ми змогли направити 143 мешканця за рекомендаціями лікарів на обстеження на онкомаркери. Нам вдалося сформувати виїзну групу лікарів для лежачих пацієнтів, потурбуватися про мам у час, коли їхні дітки проходили лікування в дитячій лікарні та повели безліч консультацій” – додала Оксана Савчук

Щодо статистики то:
– 1159 учасників пройшли цитологічне дослідження,
– 204 учасниці обстежилися на мамографі,
– 637 учасників пройшли УЗД,
– консультації суміжних спеціалістів отримали 127 франківців,
– у 346 мешканців виявили запальні захворювання репродуктивної системи,
– 58 випадків онкопатології,
– 54 людини скеровано на лікування.

Під час проведення програми «Місяць здоров’я» 102 дівчини-підлітка змогли звернутися до лікаря та здати аналізи, йдеться у дописі.

Звісно, цього проекту не відбулося б без людей, які активно працювали над його реалізацією. Велика подяка усім лікарям, начальнику Управління охорони здоров’я Марії Бойко та всім керівникам міських поліклінік, дитячої лікарні та жіночих консультацій. Дякую кожному учаснику та учасниці, що не знехтували можливістю та попіклувалися про своє здоров’я” – додає секретар франківської міськради Оксана Савчук.

До теми: “Місяць здоров’я”: франківців запрошують безкоштовно оглянутись у лікарів

Фото-ілюстративне

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!