Голова будинкових комітетів Івано-Франківська Ольга Бачинська стала на захист Миколи Саєвича

Голова органів самоорганізації населення, Будинковий комітет з вулиці Вовчинецька, 198/б”, голова ради голів будинкових комітетів та ОСББ при міському голові, екс-координатор міжнародного проекту “Стале домогосподарство”, активний учасник співпраці з Всеукраїнською громадською організацією  “Асоціація сприяння самоорганізації населення” Ольга Бачинська у коментарі журналісту “Галицький кореспондент” зазначила, що для неї є незрозумілими причини звільнення директор КП “Івано-Франківськводоекотехпром” Миколи Саєвича. Тож представники будинкових комітетів висловили підтримку екс-директору “Водоекотехпрому”.

“28 жовтня ц.р. я,  як координатор міжнародного проекту “Стале домогосподарство”, що діяло у місті протягом трьох років за підтримки Швеції, зателефонувала до Саєвича Миколи Броніславовича, як до одного з партнерів проекту і дізналася від нього, що вчора, тобто 27 жовтня, директор КП “Водоекотехпром”  розпорядженням екс-голови міста звільнений з посади. Цей факт не залишив без уваги  інших голів органів самоорганізації населення. До мене, як до голови ради голів органів самоорганізації населення, звертаються голови об’єднань для яких також  є незрозумілими причини звільнення Саєвича М.Б. Прийнятим рішенням  екс-голови здивовані і самі працівники підприємства”, – зауважила Бачинська.

Нагадаємо: сьогодні на підтримку Миколи Саєвича була організована прес-конференція на яку приїхали керівники водоканалів із усієї України. Опісля учасники конференції написали звернення до міського голови Віктора Анушкевичуса поновити Миколу Саєвича на посаді. 

Читайте також:

Голова Наглядової ради комунального підприємства Ярослав Бачкур упевнений, що звільнення Саєвича з посади – це “не по-людськи”. 

Директор комунального підприємства “Тернопільводоканал” Володимир Кузьма переконаний, що Микола Саєвич згуртував колектив та підняв роботу “Івано-Франківськводоекотехпрому” на новий рівень. 

11058622_981143705265087_843113151366844053_n

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!