«Горгани-рейс»: Сила духу

Що таке сила духу? Як зрозуміти це поняття у мирному житті, як його сформулювати? Іноді мені здається, що я знаю відповідь. Я є регулярним учасником спортивних змагань з так званих пригодницьких перегонів, і я часто стикаюсь з випадками, які я інакше, як проявами «сили духу», назвати не можу.

Але мова йде не про більш-менш професійних спортсменів. Мова йде про звичайних людей, які хочуть себе випробувати, знайти в собі цю «силу духу». Тоді вони вирушають на ось такі пригодницькі перегони, з яких на цей час найбільш значимі проходять на Прикарпатті в Горганах і, відповідно, мають назву «Горгани-рейс».

«Горгани-рейс» – це можливість на 12, 24, 30 годин відключитись від зовнішнього світу, кинути десь там свою успішну кар’єру або проблеми і довести, що в тебе є сила духу, пробігти чи проїхати свою дистанцію так, щоб перед собою, десь там всередині, не було соромно. Хай це буде результат, далекий від подіуму, але тільки ти, твій напарник по команді та випадкові попутники будуть знати, чого це тобі коштувало.

Нехай, пробігши останні 21 з 90 км до фінішу, ти запізнився лише на 6 хвилин після 30 годин гонки, нехай твої мозолі дивують тебе все новими формами, кольорами та розмірами, але ти довів собі, що ти можеш. І тобі не буде соромно перед собою. Не має бути соромно. І ті люди, для кого це не порожні балачки, хто сам проходив через такі випробування та розчарування, це запам’ятають та будуть цінувати.

Цього разу їм пощастило і вони взяли свій фініш вчасно, встигнувши на нього за 6 хвилин до закриття, але для того довелося трохи розширити своє уявлення про людські можливості та людську витривалість. Що це, як не сила духу? І я дуже вдячний команді GORGANY.COM за те, що вони не кидають цю невдячну справу та дають людям можливість осягнути силу духу в собі і знайти серед великої кількості людей тих, хто зможе цінувати її та поважати.

Буквально через тиждень, 15-го липня, в Івано-Франківську відбудуться ще одні пригодницькі перегони – IF-Race, метою яких є популяризація Прикарпаття як туристичного і спортивного центру. І, враховуючи умови та географію, це цілком можливо та потрібно робити. А випробувати свою силу духу або хоча б спробувати розшукати її в себе десь у закапелках охочі будуть. Чому б не зараз? Чому б не на #FrankivskRace?

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!