Ігор Букачевський

12-літній Ігорчик з Івано-Франківська ще півроку тому визначився із улюбленою справою – це фотографування. Скоро й професійний фотоапарат буде – у серпні на день народження. Батьки пообіцяли зробити омріяний подарунок.

Любов до фотографування народилася в Ігоря у… бабусиному саду, що якраз тоді пишно розквітнув. Таке багатство просто неможливо було не зазнимкувати. І відтоді понеслося. Почав штудіювати в інтернеті все про мистецтво фотографування, вивчав стилі відомих майстрів. Найбільше хлопцю до вподоби фотографувати у режимі макрозйомки, а ось портретна фотографія йому не зовсім до душі. На сьогодні в арсеналі юного фотографа налічується аж 150 світлин, з яких десять – найкращі.

Зараз літо, тож школяр полюбляє разом із друзями кататися на велосипеді у Вовчинецьких горах. Товариші об’їжджають нові маршрути, а Ігор фотографує природу, найбільше – квіти.

Талант до фотографування Ігорю дістався від дідуся, який з юних років експериментував із фотоапаратом. У радянський час у більшості людей, як правило, було по кілька фото лише з найбільш визначних подій, а ось сім’я Ігорчикового дідуся ніколи не була обділена світлинами, з тих часів назбиралося купа фотоальбомів.

Ігор Букачевський також довгий час займався футболом і карате. В останньому виді спорту досягнув чималих успіхів. Друге місце на міжнародних змаганнях – це вам не абищо!

«У карате виграє не сильніший, а спритніший, – пояснює Ігор. – Я пробував бокс, однак там можна орудувати лише руками. А в такому виді спорту, як боротьба надто багато кидків і, як на мене, замало активності».

До речі, хлопчина ще з 2-річного віку подорожує теренами України, дуже запам’яталися Хотинський і Кам’янець-Подільський замки, Львів, Скелі Довбуша, Зарваниця, Гошів, Джуринський водоспад. Свого часу малий іванофранківець також об’їздив увесь Крим. Звідусіль має багато світлин. Ще б пак!

Наталя МОСТОВА

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!