Іванофранківців запрошують на благодійний майстер-клас із парфумерії

22 грудня о 18.10 в кінотеатрі «Люм’єр» (рубіновий зал) відбудеться благодійний майстер-клас від парфумерного експерта Романа Мандрика. Кошти, виручені за продані квитки, спрямують на потреби Івано-Франківського геріатричного пансіонату.

Захід організовує платформа соціальних інновацій «Трансформація» у рамках проекту «Протидія самотності» на підтримку акції «Я – автор дива!».

Учасників майстер-класу запрошують зануритися в загадковий світ парфумерії. Роман Мандрик – консультант, який входив у 20 кращих в Україні, стажувався в Парижі, закінчив курс парфумерного експерта і консультанта в парфумерії.
Під час майстер-класу можна буде дізнатися: як знайти свій парфум, чи варто звертати увагу на складники, чому деякі парфуми стійкі, а інші – ні, яка історія ховається за відомими марками, як наносити парфум для отримання повного задоволення, як «пахнути» так, щоб подобатись чоловікам і дещо про феромони й афродизіаки.

parfum

Організатори заходу розповідають, що  серед мешканців геріатричного пансіонату близько 140 лежачих. У день на одного потрібно щонайменше три підгузки, а в місяць відповідно 12 600 одиниць. Керівництво пансіонату докладає усіх зусиль для забезпечення мешканців усім необхідним, але таке число на жаль є непосильним на сьогодні.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!