Культ особи: Джуда Окейчук

Американець Джуда Окейчук любить Івано-Франківськ, бо тут можна все місто пішки обійти. До речі, завдяки цьому він навіть схуд аж на 30 кг. Коли тільки приїхав, важив 130 кг. «Американська їжа, – усміхається хлопець. – Фаст-фуд, ГМО… Незчуєшся, як погладшаєш. У вас продукти значно натуральніші».

Джуда зараз закінчує третій курс медуніверситету. Буде педіатром, бо дуже любить дітей. Але працювати планує в Англії, як і його тітка. Каже, що енергетично це його країна. Дуже хоче стати добрим лікарем – аби тато пишався.

Джуда чудово володіє українською мовою і навіть співає українські пісні. Улюблені – з репертуару «Океану Ельзи». «Якось вибирав собі гітару в одному з місцевих магазинів, – розповідає юнак. – Почав бринькати першу-ліпшу мелодію, яку вигадав у голові. Й раптом якась дівчина підспівала в такт пісню, яка починалася: «Холодно…» Композиція мене дуже вразила, але я запам’ятав лише це слово. Тому, прийшовши додому, почав шукати в інтернеті пісню з такою назвою. Так і почалося моє захоплення «Океаном Ельзи».

Окрім гітари, Джуда грає на скрипці, альті й фортепіано. Має у своїй колекції кілька гавайських інструментів, збирається опанувати барабан. Уже грав і співав під час Дня вуличної музики в центрі міста. Також разом із хлопцями з Нігерії має свій гурт, з яким виступають у місцевих барах. Грають те, що замовляють відвідувачі. Як правило, це композиції в стилі регі, джаз, поп. Хоча можуть і українські пісні презентувати. А незабаром в університеті проводитимуть Лікарський бал, де Джуда також виступить із композицією у стилі кантрі.

Українську мову хлопець почав вивчати, як тільки приїхав до Івано-Франківська, адже в перший день не міг собі навіть воду купити. Каже, що це дуже складна мова, найважче давалися відмінки і вимова слів із м’яким знаком. А ще траплялися різні курйози через наголоси. Окрім української мови, знає російську, іспанську, польську.

А ще Джуда – баскетболіст, грає за місцеву команду на рівні прикарпатської області.

Наталя МОСТОВА

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!