«Маленький пакунок – великий дарунок»: школярі з Косівщини проведуть акцію милосердя

З 1 по 12 квітня, в закладах загальної середньої освіти Косівського району проходитиме Акція милосердя та добра «Маленький пакунок – великий дарунок».
Акція має на меті збір корму для тварин, які за різних обставин опинилися на вулиці, – повідомила Івано-Франківська обласна адміністрація.

Така масштабна акція зі збору корму для безпритульних тварин проводитиметься на теренах Косівщини вперше. Активна та ініціативна учнівська молодь вирішила об’єднати свої зусилля на підтримку безпритульних чотирилапих друзів.

Акція милосердя та добра «Маленький пакунок – великий дарунок» – це добровільна доброчинна акція. Зібраний корм передається на безоплатній основі представникам волонтерського руху «Прилаштуй Друга» міста Косів. Зі свого боку волонтери разом зі школярами (за їх бажанням) передадуть його до мисочок безпритульних собак та котів у районі.

Акція проводитиметься у рамках реалізації на Косівщині освітнього проекту «Біоетика» за підтримки відділу освіти райдержадміністрації, сектору у справах молоді та спорту районної державної адміністрації, Благодійного фонду «Щаслива лапа» та у співпраці з волонтерським рухом «Прилаштуй Друга» Косова.

Нагадаємо: В Рогатині провели екологічну акцію «Прийди і посади своє дерево»

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!