Мер Франківська просить комунальників не минати нічийну траву

Сьогодні, 13 червня, під час оперативної наради заслухали інформацію про виконання робіт щодо косіння трави на території Івано-Франківська.

Заступник директора КП «Муніципальна дорожня компанія» Володимир Юсипів повідомив, що сьогодні буде завершено косіння вул. Вовчинецької, а після цього продовжать косити на вул. Івасюка.

«Треба працювати оперативніше. Дуже довго ви це робите», – сказав міський голова Руслан Марцніків.

У свою чергу Мирон Джус, директор КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія» розповів, що станом на 1 червня підприємство має в управлінні 646 будинків. Загальна площа зелених зон – близько 650 тис. кв. м.

“Звичайно за тиждень-два такі території покосити складно. На сьогоднішній день, згідно договорів з підрядниками проводиться покіс трав. Ми проводимо покіс згідно схем, які нам передали попередні балансоутримувачі, між будинками трапляються нічийні площі. Підрядники їх не хочуть косити, бо ми за них не платимо», – повідомив Джус.

Мер зазначив, що так не може бути. Мовляв, якщо чоловік з косою косить 10 м, то чому він не може скосити ще 2 м.

«Треба, щоб був якийсь наглядач, перевіряв це. Ну має бути хтось крайній. Не може бути таке, що півдвора скошено, а пів – ні. Я думаю, що ви можете заставити підрядників косити все», – підкреслив Марцінків.

Головний комунальник міста Михайло Смушак додав, що КП «Центр розвитку міста та рекреації» є найкращим підприємством з косіння трави. Мовляв, там вже косили 4-5 разів, а на деяких підприємствах ще ні разу.

«Задовільна ситуація на КП «Дирекція замовника». Там територія скошена на 90 %. Гірша ситуація в балансоутримувачів ТОВ «Балтія-Сервіс і ТзОВ «Проф-Сервіс», оскільки вони ще ні разу не косили території навколо будинків.

Начальник муніципальної інспекції з благоустрою Михайло Яцків повідомив, що за нескошену траву складено цього тижня 43 приписи.

Нагадаємо, В Івано-Франківську оголосять тендер на будівництво другого моста

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!