Мешканець Бурштина подарував шахраям майже 15 тисяч гривень

Мешканці краю, не думаючи, повідомляють конфіденційні дані про банківські рахунки незнайомцям по телефону, чим стимулюють злочинців до наживи.

Таким способом 14 800 гривень з банківської картки втратив мешканець міста Бурштина Галицького району. Чоловікові на мобільний телефон надійшло смс- повідомлення з текстом про те, що його банківська карточка “Ощадбанку” заблокована. Перетелефонувавши на цей же номер, йому відповіли і представилися працівником одного із місцевих банків та повідомили про блокування карточки. Щоб її розблокувати потрібно надати код смс-повідомленням, яке надійшло додатково. Потерпілий не задумуючись так і зробив в результаті чого з банківської картки зникло 14 800 гривень.

Краяни, не будьте такими довірливими! Не надавайте будь яку інформацію, пов’язану з особистими банківськими рахунками та фінансовими операціями незнайомцям по телефону. Запам’ятайте – працівники банку не телефонують до клієнтів з проханнями поміняти у телефонному режимі паролі карток, продовжити їх дію чи допомогти перевести гроші на рахунок або як розблокувати картку. Тому не слід розголошувати пін-коди чи номери карток невідомим по телефону, а також слідувати їх інструкціям. Будьте обачними, бережіть власні гроші!

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!