До Миколая комунальники роздадуть бюджетним установам Франківська урни для сортування сміття

У бюджетних установах міста з’являться урни для сортування сміття. Їх планують там поставити до свята Миколая.

Про це «Галицькому кореспонденту» розповів директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак. У самому департаментів вже поставили два паперові контейнери: один для пластику, інший – для паперу. Таким чином комунальники хочуть популяризувати сортування сміття в місті.

«Ми закупимо для всіх бюджетних установ. Роздамо до свята Миколая. Вже навіть кошти на це є. Думаю, так точно всі поставлять», – наголошує Смушак.

Головний комунальник міста додає, що вони не просто роздадуть контейнери, а ще й забезпечать вивіз відсортованого сміття.

«Такими маленькими кроками ми можемо змінювати свідомість людей», – надіється Михайло Смушак.

Більше про запровадження сортування сміття в Івано-Франківську та Європі читайте у наступному номері газети «Галицький кореспондент».

До теми: Уже понад рік у селі Бережниця на Верховинщині – одному з найбільш туристичних районів Прикарпаття – припинили діяльність полігона твердих побутових відходів. Сміття на берег річки, що впадає у Черемош, звозили з 18 населених пунктів району. Через антисанітарію люди перекривали дорогу – вимагали закрити звалище. Термін експлуатації полігона минув ще у червні 2018 року. Наразі влада шукає гроші на рекультивацію звалища, а для сміття знайшли інший полігон – за 140 км від Верховини, біля села Рибне, куди вивозять сміття з Івано-Франківська.

Тим часом екоактивісти взяли справу у свої руки і запровадили у Верховині роздільний збір відходів. Більше про це читайте у матеріалі: Друге життя відходів: Як селища борються зі сміттям

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!