На Долинщині впроваджують автоматизацію в сфері субсидій

З метою якісного забезпечення реалізації Програми житлових субсидій та недопущення скарг громадян і зменшення соціальної напруги серед населення Долинщини, робота управління соціального захисту районної державної адміністрації вимагає постійного вдосконалення.

З цього приводу перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Громиш провів нараду з питань  електронного обміну даних з підприємствами району, що надають житлово-комунальні послуги. У нараді взяли участь представники  управління соціального захисту  населення райдержадміністрації, Долинського відділення ПАТ «Івано-Франківськгаз», Долинського РЕМ ВАТ «Прикарпаттяобленерго», виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства.

«Наше завдання сьогодні – максимально автоматизувати процеси у роботі між підприємствами району», – зазначає Віктор Громиш.

На думку першого заступника голови райдержадміністрації, це дозволить значно покращити співпрацю та сприятиме продуктивній роботі.

Під час наради присутні обговорили першочергові заходи, які  спрямовуватимуть на подальшу автоматизацію у роботі відповідних структур.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!