На “Книжковому Арсеналі” Калушанка презентувала  роман-трилер

На “Книжковому Арсеналі” Ірина Червінська презентувала свій роман «Світи і лабіринти». Після повернення з Києва калушанка поділилася враженнями, інформують Вікна.

У презентації власних гостросюжетних творів разом із Іриною Червінською взяли участь Сашко Завара, Поліна Кулакова та Симор Гласенко. Модераторкою виступила Вікторія Гранецька.

Калушанка поділилася у соцмережі враженнями від презентації. Так, Симор Гласенко представив загалу кримінальну драму “Нуар по-українськи” (“Видавництво 21”) і зазначив, що з попитом на такий жанр літератури проблем нема.

Читайте також: В Івано-Франківську стартує «Медіашкола»

Поліна Кулакова презентувала роман про серійного вбивцю із назвою “Корсо” (“Дискурсус”). Як висловилась сама авторка, цим текстом вона хотіла показати читачам, що жанрова література може порушувати складні онтологічні питання, а не писатися лише для розваги. Як каже сама авторка, у романі Корсо порушується тема релігії, думаю, навіть релігійного фанатизму.

Свого “Песиголовця” Сашко Завара (“Видавництво Жупанського”) презентував так: “Я хотів написати чистий хорор, без домішок, без еклектики… Вважаю, що кожен письменник має написати текст про письменника. Оскільки я пишу огляди книжок, то в “Песиголовці”, окрім хорору, вміщую певні роздуми про літературу та літературну кухню”.

А Ірина Червінська так каже про свій роман-трилер “Світи і лабіринти” (“Видавництво 21”):

“Особисто я кваліфікую цей текст, як трилер з елементами сюрреалізму та фантастики, хоча це, мабуть, все-таки еклектична річ, оскільки там змальовується антиутопічне суспільство, ще й матріархатне. є й елементи детективу, бо ведеться розслідування злочину. Є й елементи постмодернізму, оскільки я даю читачеві шанс зіграти гру і самому вирішити, де реальність, а де — вигадка. Є і психоделічність. але… цей роман точно не все те, про що йшлося вище. І антиутопія — це лише декорація, а от декорація до чого — це вже читач зрозуміє тоді, коли перегорне останню сторінку”.

18558915_1402991453101519_4605802617030713587_o__large

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!