На Прикарпатті деякі медпрацівники досі чекають зарплати за червень

Про це йшлося сьогодні, 30 серпня, на засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики. “Заборгована зарплата на сьогодні є, і це треба визнавати. Ми хочемо знати, яка реальна ситуація по виплаті зарплати, це питання потрібно винести на сесію обласної ради”, – зазначив Манолій Піцуряк, голова постійної комісії облради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

Він також звернувся до обласної ради та ОДА з проханням шукати додаткові ресурси, аби владнати цю проблему. Стосується це найбільше працівників сфери охорони здоров’я Коломийського та Снятинського районів, де досі не виплачені усі зарплати за червень, є також райони, де ще чекають виплат за липень, серпень.

Гроші на виплати заробітньої плати спрямовують з перевиконання бюджетів. Додатково понад обсяг медсубвенції вже було спрямовано 67 млн грн. За даними Департаменту незабезпеченість наразі складає 200 млн грн.

За вирішенням проблеми вирішили звертатися до обласної ради, адже у місцевих бюджетів такої можливості немає. Одноголосним рішенням підтримали пропозицію розглянути це питання на сесії облради.

Як повідомляв “Галицький кореспондент”, в Івано-Франківську не вистачає 100 мільйонів для виплати заробітної плати.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!