На Прикарпатті презентували пілотний проект «Поліція, громада – безпечний простір».

Днями у Надвірній презентували пілотний проект «Поліція, громада – безпечний простір» задля безпеки мешканців ОТГ.

Начальник управління превентивної діяльності ГУНП в області Микола Іваницький розповідає, що суть проекту полягає в тому, щоб у кожній ОТГ додатково ввести посади дільничних офіцерів поліції, яких хочуть назвати «вартовими громади,повідомляє прес-служба ГУ Нп в Івано-франківській області.

.Громада може запропонувати кандидатуру на цю посаду, а після успішного відбору поліція навчає цю людину, забезпечує її заробітною платою та формою. Громада створює відповідні умови для роботи дільничного: забезпечує службовим приміщенням, комп’ютерною технікою, транспортом, пальним, щоб він міг швидко реагувати на правопорушення.

Заступник начальника УПД ГУНП Андрій Веляник пояснив, що дільничний офіцер поліції має обслуговувати територію з населенням від трьох до шести тисяч людей. Звісно, буде враховуватися специфіка місцевості, в цьому випадку – гірська. Також будуть посади помічників дільничного, залежно від потреби.

Керівники ОТГ нададуть в управління превентивної діяльності ГУНП свої пропозиції щодо подальшого впровадження проекту. Такі наради відбудуться з керівниками усіх ОТГ Прикарпаття.

Читайте також: Поліція об’єднує: у Франківську стартував рух “Тонка синя лінія”

Світлина від Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Світлина від Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!