На Прикарпатті теперішні та колишні міські і сільські голови об’єдналися в клуб

Сьогодні, 30 травня, у Франківську відбувся брифінг міських голів теперішнього і минулого скликань щодо створення “Клубу мерів Прикарпаття”.

Основна мета створення клубу – обмін досвідом між діючими мерами та колишніми. 
За словами директора Івано-Франківського регіонального відділення асоціації міст України Юрія Стефанчука, сюди також увійдуть міські, селищні, сільські голови та голови ОТГ Прикарпаття.
З колишніх франківських мерів на брифінг завітав лише Богдан Борович.
Він зазначив, що прийшла необхідність відновити клуб мерів Прикарпаття, який діяв ще з часів незалежності, але потім занепав.
“Тоді всі вийшли з тоталітарної системи і не знали як діяти далі. Асоціація допоможе мерам витримати політичний тиск, – підкреслив колишній міський голова. – Комунальні реформи в місті не дали бажаних ефектів. Значить її треба повернути у правильне русло. Головне, щоб ожило економічне життя. Щоб гроші не виводили за кордон як зараз, а вкладали у місто”.
Мер Калуша Ігор Матвійчук зазначив, що колишніх міських голів не буває, бо кожен з них робить свій внесок у життя міста. На його думку, створення такого клубу є доречним, бо мери матимуть можливість обмінюватися досвідом. 
Юрій Стефанчук, директор регіонального відділення асоціації міст України розповів, що асоціація працює вже понад 25 років.
Мета створення клубу це обмін досвідом. У клуб увійдуть всі мери які були членами асоціації міст України з 1991 року. Сьогодні уже відбулося перше засідання клубу. Клуб збиратиметься відповідно до потреб, але не рідше, ніж раз в квартал.
Сьогодні мери обговорили розвиток місцевого самоврядування, події на сході, екологічні питання тощо.
Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!