На Тисмениччині відзначили День Національної гвардії України

23 березня військовослужбовці частини 3072 Західного оперативно-територіального об’єднання НГУ, яка дислокується на території Старолисецької сільської ради, вчетверте з часу заснування святкували своє професійне свято – День Національної гвардії України.

З цієї нагоди на урочисті заходи до військових завітали заступник голови Тисменицької районної ради Ігор Федоришин та заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур.

Заступники голів району привітали керівний склад, офіцерів, військовослужбовців, контрактників та солдатів в/ч 3072 з прийдешнім професійним святом та нагородили дев’ятьох військовослужбовців спільними грамотами голів району за значний особистий внесок у виконання завдань щодо захисту територіальної цілісності України, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх функціональних обов’язків і з нагоди професійного свята.

Окрім грамот Ігор Федоришин та Степан Мандибур від імені Тисменицької районної ради та районної державної адміністрації вручили командирові підшефної частини, підполковникові Андрію Махобею сертифікат на шість тисяч гривень на придбання цифрового фотоапарата для потреб частини.

З нагоди професійного свята гвардійців вітав і сільський голова села Старий Лисець Анатолій Лущак, який вручив командувачу частини комплект спортивних м’ячів для підвищення спортивної підготовки, а також подарував історичне видання про село – книгу “Моє село – Старий Лисець”.

DSC 0227

DSC 0214

DSC 0149

DSC 0248

DSC 0254

DSC 0277

DSC 0296

DSC 0314

DSC 0168

DSC 0290

DSC 0136

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!