Назарій ІВАНІВ: «Головний орієнтир — інтереси громади, а довіра людей мотивує»

Нова реформа ставить перед суспільством нові завдання та шляхи їх вирішення. Сьогодні жителі Крехо­вич, Кадобної та Брошнева-Осади стоять на порозі суттєвих змін.

29 жовтня люди обиратимуть голову та депутатів об’єднаної тери­то­ріальної громади. Якісні перетво­рення вимагають професій­ного підходу та конструктивної робо­ти. Вирішувати проблеми новоствореної громади повинен досвідчений менеджер з непереборним бажанням змінювати життя людей на краще.

Депутат обласної ради Назарій Іванів є одним із трьох кандидатів на посаду селищного голови Брошнів-Осадської ОТГ. Він має організаційні здібності, досвід публічного управлін­ня, є відповідальним та наполегли­вим. Уже в 20 років сам розпочав власну справу та десять років поспіль займався підприємницькою діяльністю. В 2010 р. громада Брошнева-Осади довірила Назарію Іваніву преставляти інтереси людей в Рожнятівській районній раді, пізніше – у 2012 р. депутати довірили одному із наймолодших своїх колег (у віці 30 років), очолити районну раду. В 2015 році по 43 виборчому окрузі
(смт. Брошнів-Осада, с. Креховичі,
с. Брошнів, с. Сваричів, смт. Рожнятів) вкотре громада висловила свою довіру Іваніву Назарію, обравши його депутатом обласної ради.

Активним, як і завжди, Назарій Іванів був також під час Помаранчевої революції та Революції  Гідності. Так, у 2014 році, користуючись авторитетом жителів району, він отримав довіру від людей керувати організацією національного спротиву. Пізніше, коли розгорілася війна на Сході, робив усе можливе, щоб забезпечити наших воїнів не тільки харчами, одягом, але й дороговартісним військовим обладнанням та технікою. Таку активну життєву позицію йому ще в юності прищепив світлої пам’яті дідусь Федір Маринець – палкий патріот, активний учасник національно-визвольних змагань 1943-1945 років, зокрема брав участь у бою під Бродами. За таку активну державницьку позицію сім’я була виселена до Сибіру, де й народилася мама Назарія Іваніва Віра Федорівна – нині директор Брошнів­ського ліцею. Але поневіряння не пригнітили духу патріотизму, який панував у родині та передався дітям і онукам. Як українець по духу, Назарій Іванович усіляко сприяє утверджен­ню історичної пам’яті, реалізовуючи заходи, які поглиблюють національну свідомість, та підтримує розвиток недільних катехитичних шкіл.

Біографічні дані  інтригують, але ще більше зацікавлюють результати робо­ти, про які Назарій Іванів уже неоднора­зово звітував на сторінках нашого часопису. Представляючи інтереси Рожнятівщини, паралельно займаючи відповідальну посаду директора де­пар­таменту будівництва облдержад­міні­страції, опираючись на чималий досвід, Назарій Іванович зрозумів, що “під лежачий камінь вода не тече. Ідеї – це добре, але для їх реалізації потрібні зусилля”. Кожен з нас прямо чи опосередковано причетний до розвитку нашого краю. Бо бюджетні кошти – це результат нашої з вами повсякденної праці. Взявши на себе зобов’язання служити громаді, депутат обласної ради Назарій Іванів  робить усе можливе, щоб від “бюджетного пирога” нашому краю дістався якомога більший шматок. До прикладу, з часу незалежності України такої суми коштів на соціально-економічний розвиток,   як за два останні роки, Рожнятівщина ще не отримувала. А це справді обнадіює.

Велику увагу Назарій Іванович під час своєї діяльності приділив розвитку об’єктів соціальної інфраструктури, зокрема закладів освіти, культури, спорту та охорони здоров’я. При цьому скромно запевняє, що просто виконує свої обов’язки, роблячи усе можливе, щоб ті питання, які довірили йому люди, були вирішені. Скільки б хороших слів не говорив, але найоб’єктивніше характеризує діяльність депутата чи посадовця суха і прагматична констатація фактів, підтверджена конкретними цифрами.

За сприянням депутата облради Назарія Іваніва  з обласного бюджету:

– забезпечено новим автомобілем марки “ПЕЖО” станцію швидкої медичної допомоги в Брошневі-Осаді для обслуговування громади;

– придбано дороговартісний УЗД-апарат (ціна -742 тис. грн.) для Брошнівської міської лікарні;

– фіброгастроскоп та колоноскоп (вартість 740 тис. грн.) для Рожня­тівської центральної райлікарні;

– проводиться капітальний ремонт приміщення станції  швидкої медичної допомоги в Рожнятові;

– замінено старі дерев’яні вікна  на енергозберігаючі у школах Брошнева-Осади, с. Крехович, с. Брошнева та Рожнятова;

– у Брошнів-Осадській дитячій школі мистецтв замінено покриття  даху та вікна;

– проведено капітальний ремонт приміщення та благоустрій території Рожнятівської дитячої школи мистецтв;

– придбано нові меблі для дитячих садків Брошнева-Осади, Сваричева та Рожнятова;

– біля церков у с. Креховичі та Брошневі-Осаді встановлено ігрові дитячі майданчики;

– проведено капітальний ремонт та оновлено зал для боротьби  Рожнятівської  ДЮСШ;

– з нагоди відзначення 500-річчя села Брошнів встановлено пам’ятний знак “Хрест”;

– виготовлено документацію та виділено 500 тис. грн. для початку будівництва моста через р. Сівка у с. Креховичі;

– передбачені кошти для реконструкції свердловини та системи водопостачання об’єктів по вул. І. Франка у Брошневі-Осаді.

Значні кошти з обласного бюджету були скеровані на вирішення екологічних питань:

– для Рожнятова придбано автомобіль для вивезення рідких побутових відходів;

– для Брошнева-Осади придбано автомобіль для вивезення твердих побутових відходів;

– у Рожнятові завершено будівництво очисних споруд;

– виділено 400 тис. грн. для виготовлення проекту будівництва каналізаційних мереж у с. Брошнів;

– для виготовлення проекту та реконструкції очисних споруд у Брошневі-Осаді передбачено 600 тис. грн.;

– проведено центральну каналізацію по вулиці Шашкевича в Брошневі-Осада (аналогічні роботи виконуються по вул. Українській);

– передбачено кошти для реконструкції та очищення дренажної системи біля церкви та стадіону “Карпати” у Брошневі-Осаді.

Назарій Іванів співпрацює і з народ­ним депутатом України Анатолієм Дирівим, бо переконаний, що спіль­ними зусиллями можна вирішити найскладніші завдання. Саме завдяки такій співпраці нещодавно у Брош­неві-Осаді відкрито оновлений  дитячий садочок “Світанок” із єдиним в районі басейном. Тепер дітки-дошкільнята та школярі початкових класів сіл Крехович та Кадобної зможуть також безкош­товно займатися плаванням. Для Рожнятівської ЦРЛ придбано доро­говартісний сучасний УЗД-апарат. Капітально відремонтовано  приміщення Рожнятівської районної та Брошнівської міської лікарень  і надано медобладнання. У 2016 р. оновлено покриття спортивного майданчика біля Брошнів-Осадської школи. Спільними  зусиллями вдалося відкрити нові групи у дитячих садках села Сваричів та смт. Рожнятів, а в Брошнів-Осадському ДНЗ “Шовкова косиця” провели частковий ремонт.

І саме звітуючи про проведену роботу через пресу, Назарій Іванів намагається продемонструвати відкритість та прозорість своєї діяльності. А на запитання: “Навіщо Вам іти на посаду голови ОТГ?” – відповідає вичерпно і без вагань: “Це є моє рідне селище, де живуть мої батьки, моя сім’я, мої діти. Мені не байдуже, як об’єднана територіальна громада буде розвиватися у контексті децентралізації. Я не тримаюся за високу посаду, бо для мене в житті це не головне”. А також він запевняє, що має цікаві плани на майбутнє та впевнений, що разом із сильною командою зможе зробити багато корисних справ. “Головне згуртувати громаду і визначити чіткі напрямки роботи, – наголошує  Іванів Назарій Іванович. – Труднощів не боюся, бо вони додають стимулу працювати краще. А коли є люди, які тобі довірили свої проблеми, це неабияк зобов’язує”.

Марія ШЕПІДА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На правах реклами

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!