«Не розмазати гроші по асфальту»: прикарпатські депутати затвердили розподіл коштів на ремонт доріг

Сьогодні, 3 травня, відбувається  засідання комісії Івано-Франківської облради з питань бюджету, фінансів та податків.

Обранці затвердили розподіл коштів регіональної програми будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів дорожньо-транспортної інфраструктури Івано-Франківської області до 2020 року.

Голова департаменту будівництва, житлово-комунального господарства та архітектури Івано-Франківської ОДА Назарій Іванів повідомив, що з програми на поточний рік виділять 31 мільйон гривень.

 «Ми опрацювали пропозиції, що надійшли з районі і голів, депутатів облради та звели все це в одну таблицю», – каже чиновник.

Натомість голова комісії Микола Палійчук каже, що рішення викликало багато дискусій. Депутат пропонує більше кошти виділити виключно на сільські дороги. Адже переконаний: кошти  на ремонт дороги у містах можна вишукати з міських бюджетів.

«Необхідність збільшити бюджет виникла під час поїздки районами. Школи і садочки можуть бути лялька, але дороги ні. Дороги скрізь ремонтувати треба. Але вирішили вибрати кілька пріоритетів. Наприклад міжрайонні дороги, але дороги обласного значення фінансуються з державного бюджету. Виділяти всім по 150 тисяч гривень незмістовно, адже на ці кошти нічого не зробиш. Потрібно не розмазати гроші по асфальту, а обрати кілька пріоритетних районів для ремонту. Гроші течуть як вода крізь пальці», – переконаний голова обласної ради Олександр Сич.

Так, на ремонт у кожному районі планують витратити 2 мільйони гривень. Втім, депутати облради розподілили тільки 1 млн 200 тисяч, а 800 тисяч гривень розподілятимуть місцеві депутати.

Ще по мільйону гривень хочуть виділити на міста обласного підпорядкування. Зокрема, в Бурштині планується відремонтувати дорогу від Калуської до Шухевича, 12, в Яремче – вулицю Степана Бандери повністю, а у Болехові – вулицю Січових Стрільців від перехрестя зі Стрийською до межі міста.

Депутати погодили такий розподіл коштів ще й на засіданні постійної комісії з питань розвитку промисловості, будівництва, архітектури, дорожнього та житлово-комунального господарства. Надалі це питання розглянуть на сесії облради.

18289901_672323406304619_387035258_o 18296926_672323399637953_791323883_o

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!