«Роланд» готовий до боротьби

• Минулого тижня визначився формат та розклад другого етапу Вищої ліги чемпіонату України з регбі-15. До тринадцяти колективів, які завершили перший етап, серед яких маємо і франківський «Роланд», додалися дві найсильніші команди країни – чинний чемпіон харківський «Олімп» і одеський «Кредо-63».

Вже незабаром одержить своє продовження регбійний сезон-2011, в якому досить успішно виступає і прикарпатський регбійний клуб «Роланд» з обласного центру. Підопічні Михайла Яреми завершили перший етап вищолігової першості країни з регбі-15 на третьому місці у підгрупі «Захід». Наша команда здобула три перемоги у восьми поєдинках, випередивши у турнірній таблиці РК «Рівне» та львівських «Батярів». Втім такого доробку не вистачило для того, щоб пробитися до когорти найсильніших клубів, які на другому етапі змагатимуться за нагороди першості у групах «А і «В».

Осіння першість

Наші регбісти продовжать боротьбу у групі «С», в якій також змагатимуться РК «Рівне», «Політехнік» (Одеса), «Батяри» (Львів) та «Арго-НАУ» (Київ). Саме ці колективи в рамках так званого «втішного турніру» розіграють між собою вищолігові місця з 11-го по 15-е. Старт другого етапу запланований на 3 вересня, коли на старт вийдуть представники топ-групи. Натомість «Роланд» вступить у боротьбу 11 вересня, приймаючи у першому турі регбійний клуб «Рівне». До слова, в першій половині сезону суперники вже двічі зустрічалися між собою в рамках підгрупи «Захід» – 24:3 та 30:0 (технічна перемога івано-франківців).

Традицію зберегли

У нинішньому сезоні «Роланд» вже встиг здобути один трофей. У липні команда Михайла Яреми виборола срібні нагороди Першої ліги України з регбі-7, фінальний етап якого проходив у Переяславі-Хмельницькому. Серед десяти команд, що виборювали нагороди першості, «Роланд» дійшов до фіналу, де, на жаль, поступився більш досвідченим гравцям хмельницького «Оболонь-Університету» з рахунком 7:15. Бронзовим призером першості стали господарі фінального турніру – РК «Слава». До речі, івано-франківським регбістам вдалося зберегти певну медальну традицію у регбі-7, адже минулого року в Кривому Розі наша команда фінішувала на першій сходинці.