Норвакс

«У Франківську проведуть марш за традиційну сім’ю та проти ЛГБТ, бо “це загроза національній безпеці”.

У четвер, 3 травня, у міській раді відбулась прес-конференція з приводу “Маршу за життя та сімейні цінності”. Захід традиційно приурочать до Дня матері.

“Цим маршем ми виступаємо за життя, за сім’ю і християнство, – каже міський голова Руслан Марцінків. – Так ми показуємо, що християнство є основою нашого міста”.

Мер каже, про марш повідомили і міських голів з області, у районах теж будуть проходити подібні акції».

(http://report.if.ua/ 3 травня 2018 року)

У рік 7 526 [2018]. Не було того року в городі галицькому ногам спокою через голову [міського]  хитромудрого лицаря свободного Руслана-Марципана на прозвисько Мер [Сан-Франківська], що полюбив вельми походи виборчі, марші велелюдні, прощі [богоугодні], демонстрації гучні та інші хороводи політичні, бо то найлуччий та найдешевший був спосіб проти усіх загроз [безпеці] національній і піар до того ж безкоштовний.

Відколи ж проміняв Руслан-Марципан кувалду свою руйнівну та вірну, аки [необачний] Сагайдачний жінку, на кропило животворяще та правовірне, а мегафон роботящий – на ефіри [телевізійні], перестав він геройства та подвиги славні наодинці вчиняти і, сповідуючи традицію прадавню та [сімейну], котра гласила, що гуртом [і батька] легше бити, водив за собою тлуми народу галицького від хреста тверезості до [каплиці] ситості із молитвами, співами, кадилом факельним та хоругвами свободними.

І коли тільки в [якомусь] кінці города галицького від Опришівців до самих Вовчинців, а від Угринова аж до Микитинців якась напасть страшна на безпеку національну з’являлася, одразу вів [туди] лицар свободний Руслан-Марципан ходою парадною полки челяді своєї, аки електорат [свободний] та невмирущий дороговказами та іншими [біг-бордами] вітальними попри дорогу до урн виборчих. Не було ж різниці йому, чи то олігархи люті, [мальдівами] вельми примучені, на чужу не дану богом землю в городі галицькому припхалися, чи то геї [непатріотичні] на цінності родинні зазіхнули, чи то навіть гідра корупції голови свої підняла і хижо пробилася крізь [асфальт] свіжопрокладений та зеленню доларовою встелений, аки улиця [січових стрільців] після Гаркота.

Супроти кожного, хто порушував устої та звичаї [предковічні], основи віри правдивої, аки повітря мегафоном, розхитував і фундаменти традицій без кувалди ламав, виступала уся братія [свободна] і челядь її, і пахолки та інші [виборці], і стройовий крок карбували вони на улицях города галицького, ніби затоптати хотіли вказану [їм] напасть. І тішилося серце в лицаря свободного та хитромудрого Руслана-Марципана, коли бачив він, що аж курява здіймається, аки [жезл нефритовий] на правильні цінності, від кроків сих лунких, бо знав же він, що з кожним походом все більше [зітреться] старий асфальт і буде свіжа робота для [автодору] свободного – дороги латати, підошвами обдерті.

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!