Норвакс

Літопис Галицький

“В соціальній мережі Фейсбук Ігор Насалик анонсував змагання між прихильниками діючого президента Петра Порошенка та кандидата Володимира Зеленського…

“Кожен виражає свої емоції різним чином, інколи не найкращим (соціальні мережі дають таку можливість). Це не об’єднає націю. Я пропоную позмагатись ЗЕ команді і команді “Україні потрібен Порох” в спорті, який завжди об’єднує! Учасники 40 млн громадян, дисципліна складається з двох вправ — жим штанги 100 кг лежачи і жим гантелів по 30 кг сидячи… Переможець в кожній категорії отримає приз — 50 000 грн… Друзів прошу поширити інформацію і нехай переможуть сильніші”,  – написав Ігор Насалик”.

 

(versii.if.ua, 8 квітня 2019 року)

 

У рік 7 527 [2019]. Похитнувся того року від [нових] віянь електоральних по всіх фейсбуках політичних, на престолі своєму міністерському сидячи, вельми [енергетичний] воєвода рогатинсько-калуський Ігорик на прозвисько Ротердам-Плюс-Аполон. Упав же [він] та віджався аж сто разів, живота свого не шкодуючи, і поки [прес] свій тугий п’ятдесятитисячний народу сорокамільйонному [потужно] показував, то помисел світлий у голові його раптом [з’явився] із порухом м’язів думальних.

Бачив же сей Ігорик у дні великого посту великоднього кривди такі [страшні], аки лихо екологічне у городі калуському, та обиди брутальні у постах [фейсбучних] на звитяжців походу виборчого – пахана [квартального] Вована Молодозеленського та короля шоколадного Петруна Ранопосивілого, що мали у вербну неділю зійтися у бою [останньому], аки чоловіцтво зі звірством, а потім місцями помінятися і [знову] зійтися, аж поки хтось не переможе.

І напружувався тоді вельми біцепс [серця] Ігорикового, і дельта ліва асиметрично у нього збільшувалася через такий лайнометний зашквар фейсбучний, і калорії [в ньому] намарно згорали, бо не хотів сей чоловіколюбець та тілобудовець [славний], щоб полки порохоботські та дружини вазеленські гризлися між собою та [матюками] виражалися, аки тренери в роздягалці, а красиво силу свою показали, на людей [думаючих] подивилися і об’єдналися в разі чого.

Стала тоді на повен зріст уся рать [припорошена] і в упорі лежачи, і у стані напівсидячи почала жати, аки пшеницю [на панщині], не підйомні податки, тарифи тризначні та інші тягарі людські, і двигали вони, аки гантелями [золотими], контрабандою свинарчуцькою, томос візантійський [православно] віджимали та тягу безвізову вельми правильно робили. І поки перемагали в змаганнях Ігорикових усі найсильніші та [перемоги] свої в інстаграмі переможно розшарювали, чоловічки зеленські, за звичаєм давнім [петросянівським], гирі гігантські та інші вироби гумові на арені цирковій надували, аки публіку [по приколу], та проби на допінг вельми довго здавали, то на лисому волосся шукаючи, то на [укропі] сметани.

Так почалися відтоді конкурси безперервні на стадіонах та інших аренах [політичних], і змагалися у всіх мережах соціальних та порталах комунікаційних [обидві] команди політичні, визначаючи, хто із них спритніший, смішніший та [сивіший], а найцікавішим на порнхабі мірялися.

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!