Норвакс

«Активісти громадського руху “ЧЕСНО” дослідили, яку суму витратила на передвиборчу кампанію на 85-му окрузі кандидат від “Радикальної партії Ляшка” Анжела Яровата.

Кандидат від “Радикальної Партії Олега Ляшка” Анжела Яровата зафіксувала у звіті суму виборчого фонду у розмірі 129 537 грн. З них 58 884 грн. – власні кошти кандидата (варто зазначити, що сама кандидатка вказала, що тимчасово не працює)…

За даними видання “Ні корупції”, зустрічі з виборцями Анжели Яроватої у селах Калущини супроводжувались роздачею вил, закупівля яких, згідно зі звітом, обійшлась у 4 100 грн.».

(http://stanislavske.tv, 2 вересня 2016 року)

У рік 7 523 [2016]. Сиділа того року в городі галицькому [без роботи] ніякої, але, аки лисичка-сестричка з опери [голосистої], не без діла бояриня базарна Анжелька Валентиньківна на прозвисько Жанка-Дарка [Радикальна], секондом, стоком та іншим правильним товаром змалку торгувала, кашку [з ким треба] варила та, аки сорока-ворона, тому дала, а тому не дала. Та ж раптом упала їй посеред кухні [політичної] виделка зі столу, ніби гостя неочікуваного віщуючи, а коли ж піднімала сю річ вельми знакову, то прозріння зійшло на неї, провидіння накрило її та знамення блискуче вона [на стелі] увиділа, аки на екрані телевізійному [тільки зблизька].

Уздріла ж Анжелька [на прозвисько Жанка] просто перед собою на заздрість всім лицарям [свободним] патріота, гей-гей, владоможного, трохи пасивного, але молодого, енергійного та талановитого, що [ротом] вельми вправно працював і вилами по-господарськи розмахував, та й забажала ж вона віддати йому [владу] усю і систему гнилу разом з ним поламати. Була та поміч потрібна йому конче, коли він після підступного удару [долі] та аперкоту воєводи коломойсько-буковельського Александера [Яша] у кулуарах ради верховної валявся, а друга його дорогого та вірного за непродажні запити [депутатські] до ями шокінської та холодної вкинули.

І захотіла тоді Анжелька Валентиньківна перлину [Франківщини], оазу промислову, центр солевидобутку, дзвонового ливарства та хмільного пивоварства здобути походом виборчим, щоб у [раді верховній] за город сей калуський та за землю рогатинську в придачу, аки гора [небуковельська], а з богатирем радикальним Олежиком-Підляшком, аки дві гори, а ще коли друг його Ігорко недокорумпований трохи [поправиться] та оклигає, то навіть аки три гори, [постояти].

Взялася ж вона тоді тези [чужі] у програму свою виборчу вилами по воді переписувати, каміння розкидане грішниками [по громадській приймальні] збирати, понищені та розірвані опонентами, вандалами та бузувірами з братства олігархічного та [припорошеного], плакати та іншу агітпродукцію, що була на останні виплати з безробіття куплена, відновлювати та реставрувати, [лідера] свого на них скотчем клеїти, а ще до змін радикальних [попри дорогу] закликати та по-всякому іншому гроші докупи складати, щоб тільки вила [нові] закупити, селянам роздати, аки до [чого-треба] ложку, і ще раз на ті самі граблі змусити [їх] наступити, аки повний капець.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!