Норвакс

  • «Сьогодні, 25 листопада, в Івано-Франківську відбулася перша в місті антикорупційна тусівка “ЧЕСНО про незаконне збагачення”.

    За інфографікою, яку склав громадський рух “ЧЕСНО”, найбагатшим нардепом із Франківщини є Олександр Шевченко, який за рік заробив майже 29 мільйонів гривень. Найменше з прикарпатських обранців заробив Юрій Тимошенко – близько 80 тисяч гривень. Найбільше землі у Юрія Солов’я. Однак активісти забули про Юрія Дерев’янка, який задекларував 150 мільйонів гривень готівкою, 6 автівок та 5 квартир, за що вибачилися та пообіцяли скласти нову інфографіку».

    (http://www.galka.if.ua, 25 листопада 2016 року)

    У рік 7 523 [2016]. Сиділи собі того року [без діла] жодного луччі люди громадські, активісти антикорупційні, писарі партійні, малярі політичні та інші [соціологи] вельми поважні в городі галицькому, повибиравши уже, аки ріпу та [часник] на городі, до парламенту столичного князів та бояр своїх олігархічних, та [по-чесному] деклараціями чужими  мірялися, аки рейтингами політичними, розпіареними [віниками]  та гучномовцями медійними перед виборами [грядущими]. І були ж сі декларації князівські та боярські вельми [пишні та гарні] із цифрами круглими, аки баби тяжкі половецькі,  аж їм усім очі від видіння небаченого та збагачення неміряного на лоба вилазили, дух спирало і [локшина] на вухах проростала.

    Один тільки [народнофронтовий] воєвода коломийський Юрасько на прозвисько Обранець-Обірванець, що на [одну] зарплату депутатську жив, від запиту до запиту на самих сухарях та воді перебиваючись, аки друг його радикальний [під арештом], і був же він за дохід свій куценький вельми осміяний та зафуканий [підрахуйчиками] різними, що не помітили плутанини великої у цифрах нових [електронних] та старих паперових, у яких воєвода Юрасько землі свої, хороми та навіть дітей рідних переміряти [однаково] не зміг і тільки дружину правильно вписав.

    А перевершив [спочатку] усіх князів та бояр галицьких, вознісшись, аки Говерла над хребтом Чорногорським, воєвода коломойсько-буковельський Александер [Яш] Великий Будун Доріг, прозваний Шестируким за числом годинників його [швейцарських], котрий мільйонами своїми всі хороми, гаражі та конюшні заставив, а [дружину] свою скромно на піхоту за собою водив, за перстень з діамантом тримаючи, а дітей [своїх] на вітчизні годинників своїх учив за гроші вельми великі.

  • А поруч з ним [гонорово] виступав із багатством своїм боярин приударений та припорошений Юрчик на прозвисько Збирач земель [гуцульських] та Відкривач магазинів [соціальних], аки латифундист, землевласник, поміщик та маркіз карабас знаменитий, і гризся лишень, що без людей [наразі] продають ниви урожайні, бо безробіття велике, а робити нікому, бо всі кругом [лінюхи] і захланці.

    Та явився раптом соціологам [пильним] князь надвірнянський Юрасик на прозвисько [Буратіно] Призабутий, що заробив непосильним трудом в папи Карли п’ять золотих сольдо, три портсигари [срібних], шість автівок бистрих, п’ять квартир просторих, а мільйонів неміряно просто. І сіли ж тоді писарі недолугі перешкрабувати свої цифри [на бересті] нові цифри з нулями багатьма виводити та перемальовувати свої [інфографіки].

    А за дверима вже кахикав, наближаючись невідворотно, аки лихо [екологічне] та вибори парламентські, князь рогатинсько-галицький Ігорко на прозвисько Восьмирук, брильянтами [своїми] в кишені побрязкуючи, аки юний Вольтер з бронзи та мармуру…

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!