Норвакс

«Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич прийняв виклик від Обласної спілки учасників АТО та долучився до естафети #22PushupChallenge. Про це Олександр Сич повідомив на своїй сторінці у соцмережі. Він передав естафету віджимань Івано-Франківській ОДА. ”Від імені Івано-Франківської обласної ради прийняв від Обласної спілки учасників АТО естафету участі у флешмобі #22PushupChallenge та передав її Івано-Франківській ОДА”, – йдеться у дописі».

(report.if.ua, 25 січня 2017)

«Двадцять два франківських чиновники віджалися на площі перед ОДА. Працівники Івано-Франківського адмінбудинку долучилися до естафети  #22PushupChallenge. 22 посадовці, що вийшли на площу перед ОДА, віджалися 22 рази. Тепер вони передали естафету посадовцям РДА…»

(galsports.com, 27 січня 2017)

У рік 7 524 [2017]. Стояли того року на сторожі інтересів, кордонів, усіх благ та [грошей] державних луччі мужі землі галицької у раді та адміністрації [обласній] та противилися там вельми сепарському дійству та олігархічному пронирству, береглися од лінивства [державотворчого], а щоб прогонити від себе млявість бісівську, робили час од часу хресні знамення [помічні] на радикуліт та ще іншими вправами [фізичними] і рукомаханнями займалися, водою святою та крижаною кропилися і з відра обливалися, а як [треба] було, то й слину по бороді пускали, аки борець з крокодилами Василько на прозвисько Художник [свободний] на вапні.

За модою [фейсбучною] вельми пильнуючи, не пропускали сі князі та бояри жодної нагоди про себе нагадати акціями піарними, флешмобами популярними та іншими [бздурами] неефективними, а коли вже усі паркани та мости в кольори [патріотичні] перемальовували, повбирали у вишиванки всіх горобців [із гармат] недостріляних в городі галицькому та в правильні слова склалися на майданах та ринках [центральних], то нарешті за труди більші взялися – стали [штафету] один одному передавати, аки підпільники прадавні та греки олімпійські.

Було ж у раді обласній багато різних дружин політичних з [різними] інтересами державними і не могли воєводи фракційні поділити між собою право [на естафету] оту священну та чудодійну, аж перст всевишній указав їм на найвищого на цілу голову [ради обласної] від усіх присутніх воєводу свободного і почувся їм голос згори: «Се мною дана їм земля [свободна], то хай сей Алекс – [передасть]». І пішов же він на площу перед хоромами білими і показав там усім, як треба вітчизну любити [в упорі лежачи] двадцять і два рази, сам один за всіх, аки дартаньян французький, віддувався і надутий став, аки [сич] на морозі.

І дивився із поверху [третього] на діло се не княже князь галицький Олежко Романкович на прозвисько Круасан, чудуючись вельми, пощо так [далеко] ходити було, коли можна було переходами трохи спустися та все, що [треба], передати, та мусів же він випустити із брам своїх, аки з глибин морських, двадцять і двох богатирів [за естафетою] тією помічною, а сам наказав двадцять два кеглі [в боулінгу] поставити і пальці у правильну позицію склав.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!