Норвакс

«Сьогодні Рада міністрів Євросоюзу схвалила рішення про скасування візових вимог для громадян України. З цієї нагоди, а також відзначення Дня Європи в Івано-Франківську відбулася церемонія урочистого підняття прапорів України та Європейського Союзу, участь у якому взяли голова облдержадміністрації Олег Гончарук, заступник голови обласної ради Сергій Басараб, Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

«Сьогодні Рада міністрів Євросоюзу схвалила історичне для громадян України рішення – скасувала візові вимоги, – зазначив Олег Гончарук. – Це стало можливим завдяки спільним старанням влади та українців…» Очільник Прикарпаття також підкреслив, що з прийняттям безвізу перед українцями відкриваються нові можливості для вільного подорожування країнами Європи, ознайомлення з їхніми демократичними цінностями».

(http://www.if.gov.ua, 11 травня 2017 року)

У рік 7 523 [2017]. Тішилися вельми того року в городі галицькому [усі] князі та бояри у хоромах білих, що після трудів своїх праведних та інших старань державницьких та очікувань многотрудних уздріли, аки знамення чудесне та дивне, [нарешті] на горизонті безвізовому неміряні цінності [демократичні] в обрамленні звізд євросоюзних, котрі були заховані [до того] за стіною труднодоступною, загородою високою,  парканом непробивним, полем переораним зі стежками [контрабандистськими] та собаками злими прикордонними. Убралися ж вони у шати парадні та посходилися [на середину міста] із дружинами та челяддю своєю, аби [церемонію] пишну, учту та пир гучний влаштувати, і носилися там із хоругвами європейськими, аки з торбами [писаними], повними сигарет та горілки на переходах [піших].

Ступав же [поважно] попереду князь галицький Олежко на прозвисько Круасан, шоколадом [припорошений], що викотився, аки куля на доріжці боулінговій чи вагон, навантажений [лісом-кругляком] на колії європейські, та стояв на підвищенні кріпко і неподвижно, аки вік [пенсійний], та дивився на конвульсії гідри корупції, що від електронного декларування [в інтернетрях] тихо конала, і пильнував за тим, як майорять угорі, аки ціни [на газ], знамена європейські, та можливості нові відкриваються, аки кеглі після [страйку].

А слідом за ним ходою хресною та походом факельним рушив лицар [свободний] Руслан-Марципан, котрий молитву на [своїй богом даній] землі ніч і день творив за здобуття цінностей демократичних у союзі гейропейському, [ліфти] хрестив, аки дітей малих нерозумних, хрести від хвороб соціальних встановлював, патріотів відбирав за [статевим] принципом та інші цінності [демократичні та прогресивні] проповідував.

І хвалилися [всі] вони вельми тим, як вікно в Європу прорубали, мозолі криваві показували, пучки [трьох пальців] на біометричний паспорт відкатували і світле майбутнє на заході сонця [одним із них] смердам, інфляцією вельми примученим, показували зі всіма цінностями демократичними – правом на працю [за гроші] та правом на відпочинок за гроші [великі].

Та чим далі, тим тихіше робилося [на церемонії урочистій] у городі галицькому, порожніли улиці та майдани, лиш чутно було, як двері [на замки] закриваються, а на виході світло гаситься і вода, що подорожчала [раптово], перекривається назавжди…

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!