Олег Гончарук провів прийом громадян із особистих питань

Сьогодні, 3 липня, під час особистого прийому до голови жителі Прикарпаття адресували йому чимало проблемних питань.

Зокрема, жителі с. Княждвір та Печиніжинської об’єднаної територіальної громади  (Коломийський район) клопотали щодо сприяння берегоукріплення ріки Прут в селі Княждвір.

Як зазначили представники громади, попередньо вони самі розробили проект, згідно якого мають зробити укріплення впродовж двох кілометрів, але зараз мова йде про будівництво близько 50 метрів укріплення.

Також з проханням щодо покращення важких соціально-побутових умов та надання матеріальної допомоги звернулася інвалід ІІ групи, жителька обласного центру п. Марія.

Крім цього, були прохання з боку представників громади посприяти у вирішенні проблеми щодо взяття на квартирний облік при Івано-Франківській міській раді, порушувалися питання про забезпечення санаторними путівками та ремонту дороги Боднарів-Залуква.

Громадяни, котрі звернулися до Олега Гончарука, отримали необхідні відповіді та консультації керівників облдержадміністрації. Стосовно окремих питань, вирішили створити робочі групи для подальшого опрацювання порушених проблемних питань.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Нагадаємо, “Лісівники відповідатимуть на всі питання про вирубку лісів”, – Олег Гончарук

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!