В Івано-Франківську ремонтують двір на вулиці Мазепи

Сприятливі погодні умови дали можливість розпочати роботи у дворі на вул. Мазепи, 52. Це одна з перших прибудинкових територій, за яку взялись цьогоріч.

Про це сьогодні, 29 березня, повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків у соціальній мережі.

“А загалом завдання таке: спочатку завершуємо ті об’єкти, на які тендери відбулись ще минулого року, але з об’єктивних причин не був зроблений ремонт. Далі візьмемось за нові проекти.

Пані Дарина, яка мешкає у цьому дворі ще з 1970 року, згадує, що за весь цей час капітального ремонту території ще не було. Десь латали покриття, десь мешканці своїми силами ставили лавки чи робили маленькі квітники“, – пише мер.

Проте тепер, за словами Марцінківа, у дворі підрядник встановить бруківку, облаштує дві невеликі зони для паркування та виконує часткове озеленення. Загальна площа мощення – майже 500 кв. метрів.

“Новим свій двір мешканці побачать вже наприкінці квітня, якщо погода раптом знову не повернеться до зимового формату”, – додає міський голова.

Нагадаємо, Руслан Марцінків розкритикував згортання децентралізації перед виборами .

Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!