«Перемагають переможці»: у Франківську презентували книгу журналіста Сергія Тихого

Сьогодні, 1 березня, в обласній універсальній науковій бібліотеці імені І. Франка відбулася зустріч із автором книги “Перемагають лише переможці”. А саме, з заслуженим журналістом України Сергієм Тихим.

Сенс книги полягає в простій ідеї, що українцям час змінюватись. В своєму творі автор намагається відповісти на актуальні для нашої країни і нації питання – як ми себе почуваємо та як змінюємось в історичному розрізі сучасної України.

«Назва просуває мету, ми воюємо і хочемо перемоги. Перемагають переможці. В книзі сформульовані питання проблем, які потребують негайної відповіді»,- розповідає автор книги Сергій Тихий, та додає, що багатьом людям потрібно змінити ставлення до деяких країн.

Директорка обласної бібліотеки Людмила Бабій розповіла, про актуальність ідей нової книги автора:
«Сергій Наумович намагається донести в книзі ті проблеми, які зараз актуальні, на простій зрозумілій мові для молоді»,- говорить Бабій.

Також письменник додає, що під час роботи над випуском книги вирішив змінити назву, після чого з’явилася назва «Перемагають лише переможці».

«Це книга змін. У нас все ще багато людей, які звикли жалітися, плакати. Недостойний перемоги той хто в неї не вірить і вічно жаліється. До прикладу передвиборча кампанія – всі політики починають розказувати, як все погано з пенсіонерами, економікою, селами і т.д.»,- додає Тихий.

Нагадаємо: Презентація альбому Беати Кост “Станіславів. Із життя міста”.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!