Презентація книжки Наталки Ліщинської «Нова людина»

Книгарня «Є» та видавництво «КМ Букс» запрошують на презентацію книжки Наталки Ліщинської «Нова людина». Захід відбудеться 21 березня. Початок – о 18.00.

Модерує Ольга Деркачова.

«Нова людина» — антиутопія, яка ідеально відповідає усім вимогам цього жанру та вміло зазирає в геть не безхмарне майбутнє, показуючи його таким, на яке ми, люди, сьогодні заслуговуємо, якщо не почнемо змінюватися… І змінюватися не колись, а тепер. Це не просто вправно й талановито розказана фантастична історія, це спроба автора достукатися до наших сердець, до кожного з нас, бо майбутнє саме собою не відбувається – то ми своїми вчинками, діями чи навпаки байдужістю, зарозумілістю, вірою у всемогутність науки, творимо його. «Нова людина» — це перша ластівка талановитої та непередбачуваної, тим і цікавої у власному міфотворенні, Наталки Ліщинської.

Наталка Ліщинська пише фантастику: від казок і фентезі для дітей та підлітків до дорослої наукової й зоряної фантастики, філософської містики і міксу реалізму з вигадкою, котрі можна назвати авторською прозою. Несподівані повороти сюжетів і непередбачувані фінали – фірмові «фішки» авторки.

***

Адреса книгарні «Є»:

вул. Незалежності, 31, 3-й поверх

Вхід вільний.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!