Президентський “Roshen” витратив на корпоративну вечірку понад 300 тисяч доларів

Корпоративний захід президентської корпорації “Roshen”, що відбувся в суботу 15 вересня, у кінному клубі Equides біля Києва, обійшовся організаторам у понад 300 тисяч доларів, тобто більш ніж 8 мільйонів гривень, повідомляє Слідство.Інфо.

Самі організатори називають свято – Roshen Music Fest.

Багатомільйонні витрати на розваги вказують на зростання прибутків компанії. Журналістам Слідства.Інфо вдалося потрапити на закриту вечірку та дізнатись більше деталей про організацію свята.

На святі для двох тисяч працівників компанії Roshen виступили: італійський співак Mario Biondi, україно-американський композитор та піаніст Вадим Неселовський, американська співачка Laura Pergolizzi (LP), українські виконавці Monatik та The Maneken. За допомогою музичних агентів Слідство.Інфо підрахувало, що запрошення виконавців та облаштування сцен коштувало не менше 200 тисяч доларів.

Їжу, напої та обслуговування заходу забезпечувала компанія Figaro. У фірмі не називають вартість послуг для вечірки Roshen. Скільки коштувало харчування, можна оцінити лише приблизно. Декілька фірм, які надають такі послуги, називають порядок сум від 1000 до 1500 грн на особу. Отже, за підрахунками журналістів, організаторам це могло обійтися у суму від 70 до 110 тисяч доларів.  

У прес-службі компанії Roshen вартість вечірки під Києвом не називають, проте кажуть, що це був не корпоративний захід, а музичний фестиваль. За словами PR-менеджера Надії Якубець, квитки надавалися працівникам корпорації безкоштовно.

Також Надія Якубець надіслала Слідству.Інфо рекламну брошуру з витратами на проекти компанії. З неї можна дізнатися, що протягом 2016-2018 років на внутрішні культурні проекти (фестивалі, корпоративні заходи, екскурсії тощо) компанія передбачила 23 мільйони гривень. Відповідно до підрахунків журналістів, вартість Roshen Music Fest  – це майже третина від культурного бюджету компанії на 2016-2018 роки.

До теми: Депутати Верховної ради не читатимуть “Отче Наш” перед засіданнями

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!