«Простіше говоріть, ви ж не Іван Франко», – мер Франківська до чиновника

Коли начальник відділу енергозбереження та екології управління економічного та інтеграційного розвитку Зіновій Никорак доповідав під час оперативної наради про дотримання лімітів споживання енергоносіїв та комунальних послуг бюджетними закладами міста у І півріччі 2017 року, то Руслан Марцінків зробив йому ряд зауважень.

Зокрема, меру не сподобалось, як він доповідав.

«Якісь такі складні слова. Простіше говоріть, ви ж не Іван Якович Франко. У нас звикли написати багато тексту ні про що», – висловив своє незадоволення Марцінків. А його заступник Олексій Кайда додав, щоб Никорак спробував відірватися від листочка.

Також мер наголосив, що не потрібно писати гранти з енергозбереження і нічого не робити. «Освоювати гроші всі вміють, а нам потрібен результат. Якщо навіть і будете вигравати гранти, ми не будемо їх брати. Гранти заради грантів не потрібні. Треба результат і економія», – підкреслив Руслан Марцінків.

Нагадаємо, що раніше міський голова уже просив підлеглих простіше писати. «Простіше пишіть, тут не всі грамотні», сказав він заступнику директора КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія» Олександрові Качанку.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!