Режисери – на старт! У Франківську діятиме професійна режисерська лабораторія

Хочеш бути режисером? – Будь ним. Незалежно від того, скільки тобі років, хто ти за фахом і чи маєш взагалі досвід у театральній сфері. Головне – цікава ідея та неординарний підхід.

Сьогодні Івано-Франківський облмуздрамтеатр оголосив про створення професійної режисерської лабораторії, у рамках якої буде відкрита експериментальна сцена, як для новачків, так і для професійних режисерів, зокрема для Ростислава Держипільського, Андрія Кирильчука, Ореста Пастуха, Олексія Гнатковського, Олексія Лейбюка та ін.

Також, окрім постановок, у рамках роботи майстерні передбачені різноманітні зустрічі з відомими особистостями кіно  та театру, майстер-класи, лекції, форуми та ін.

Заявки прийматимуться також і від акторів, і загалом від всіх, хто представить на розсуд експертної комісії цікаві ідеї.

Керівником проекту є художній очільник театру, народний артист України Ростислав Держипільський, завдання якого, за його ж словами, – «не насаджувати ідеї, а навпаки, відкривати щось нове».

Присутній на прес-конференції молодий актор та режисер Олексій Лейбюк зазначив, що «театральне мистецтво в Івано-Франківську не стоїть на місці, триває пошук, і це є ще одним доказом того, що наш театр рухається вперед. На мою думку, це ще один шанс для молодих режисерів, для людей, яким є що сказати».

Нагадаємо, «Кар’єрні ігри» – не для глядача, який шукає відпочинку та релаксації в театрі. Навпаки: вистава тримає в психологічній напрузі до останнього моменту розкриття всіх карт.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!