Суд Михайлової: у Франківську одіозну блондинку судять одразу по трьох справах

Сьогодні, 19 вересня, в Івано-Франківську продовжили розгляд у справі одіозної блондинки Тетяни Михайлової.

Нагадаємо, жінка на автомобілі збила трьох людей, серед них патрульний поліцейський. Згодом Михайлову затримали патрульні, коли вона кидалася на них та медпрацівників. Попереднє засідання перенесли через відвід прокуророві а також відпустку захисника Михайлової. Сьогодні на засідання захисник Боднарчук знову не з‘явився, бо не встиг повернутися з відпустки, так само як адвокат Небілович. Тетяна Михайлова сказала, що справу можна розглядати і без них.

Судове засідання розпочали із розгляду клопотань сторін справи, але їх розгляд переносять на інше засідання, аби не втрачати час. Суд об‘єднав в одне три кримінальних провадження стосовно Тетяни Михайлової: стосовно об’єктивності оцінки нею нерухомого об’єкту на Тринітарській, власне ДТП з потерпілими та ситуація, коли Михайлова кидалася на медпрацівників і працівників поліції.

За процесом потерпілі і захисники мали б заявити цивільні позови про відшкодування збитків, уточнюючи суму стягнень. Так, захисник потерпілого у ДТП Гіни просить відшкодування від страхової компанії «Уніка» у сумі 86 650 і 1550 гривень, а з Михайлової – 31 250 та 3000 гривень. Інший потерпілий Сав’як просить від Михайлової 199 311 гривень моральної шкоди. Потерпілий Палійчак цивільного позову не заявив. ОКЛ просить стягнути з Михайлової кошти за лікування потерпілих.

Тетяна Михайлова зазначила, що з обвинуваченнями вона не згідна, і винною себе визнає лише частково у вчиненні ДТП.

Прокурор попросив відкласти справу для підготовки для допиту потерпілого. Відтак справу відкладають до 26 жовтня на 9.00.

Читайте також: У Коломиї судитимуть молоду жінку за спробу вбивства чоловіка

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!