Святослав Вакарчук розповів франківцям про бруд і політику

Сьогодні, 27 червня, до Івано-Франківська завітав музикант, громадський діяч та лідер рок-гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук.

Він приїхав презентувати унікальний навчально-виховний проект — Українську академію лідерства. Також Вакарчук заспівав дуетом із фанаткою, а потім перейшов на політичні теми.

“Коли блокували трибуну у ВРУ, я питав у колег – навіщо це робиться. І ніхто не міг відповісти. Коли перед усім світом президент приходить в парламент, а фракція без причини блокує трибуну – тоді я відчув себе білою вороною серед депутатів”, – каже Вакарчук.

Він додав, що політтехнологи без його відома почали вносити його ім‘я у політичні опитування. Через це співак отримує тони бруду, цим маніпулюють.

“Я вирішив. що важливим сигналом для людей буде те, що я покажу, що не триматимуся за це крісло. За ці роки я багато зробив конкретних справ, не орієнтуючись на політичні інтереси. Тоді я зрозумів, що політика і похід у владу – не панацея і самі по собі нічого не вирішують. Я добився всього у своєму житті сам і я буду сам вирішувати, як робити свою країну кращою. А маніпулятори – хай маніпулюють, бачив я їх далеко, мене це не зупинить”, – переконаний Святослав Вакарчук.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!