Тітонька Тортила повертається додому: працівники Галицького нацпарку повернули двох черепах у “рідну стихію”

До Центру реабілітації Галицького НПП уважні та чуйні галичани доставили двох черепах болотяних, які опинилися далеко від свого природнього біотопу.

Про цю пригоду розповіли на Facebook-сторінці Галицького національного природного парку:

“Це єдиний вид черепахи, що водиться в Україні. Але через осушення боліт, зміни русла річок, знищення дрібних водойм, чисельність виду, на жаль, скорочується. Вид занесений до Червоного списку Міжнародного союзу охорони природи, Європейського Червоного списку, а також охороняється Конвенцією про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі”, – йдеться у повідомленні.

Відомо, що при огляді у тварин не виявили жодних пошкоджень і наступного дня ті були повернуті в дику природу.

Читайте також: У Франківському парку знайшли совеня і передали у Галицький національний природній парк

Тітонька Тортила повертається в рідну стихію.А точніше дві… До Центру реабілітації Галицького НПП уважні та чуйні галичани доставили черепах болотяних, які опинилися далеко від свого природнього біотопу. До речі, це єдиний вид черепахи, що водиться в Україні. Але через осушення боліт, зміни русла річок, знищення дрібних водойм, чисельність виду, на жаль, скорочується. Вид занесений до Червоного списку Міжнародного союзу охорони природи, Європейського Червоного списку, а також охороняється Конвенцією про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі. При огляді не виявили жодних пошкоджень і наступного дня були повернуті в дику природу.Частина 1.

Gepostet von Галицький національний природний парк am Mittwoch, 5. Juni 2019

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!