«Топити гроші у кар’єрі»: прокуратура розслідує питання збору відходів у Калуші

Сьогодні, 12 травня, у Калуші відбувається виїзна екологічна сесія Івано-Франківської обласної ради.

Обранці відвідали сьогодні Домбровський кар’єр та хвостосховища. Вони просять уряд виділити кошти з державного бюджету на зменшення водопритоку, завершити реабілітаційні роботи на території полігону токсичних відходів ТзОВ «Оріана-Галев» та відселити мешканців з території просідання шахтних виробіток.

Під час обговорення цього питання депутат Ольга Галабала Дорікнула тим, що 1,2 мільярди гривень уже були виділені на збирання відходів гексахлорбензолу.

Окрім цього, виділялись кошти на берегоукріплення Домбровського кар’єру. Вони були освоєні обласною державною адміністрацією, втім зараз результату немає і рада змушена просити кошти. Та попросили присутнього на сесії прокурора області Олександра Стратюка звернути на ці факти увагу.

Натомість голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук повідомив, цими питаннями уже займається генеральна прокуратура.

Він переконаний, для вирішення цього питання потрібно забрати політику. Мовляв: «Інакше ми будемо топити кошти у тому кар’єрі, який сьогодні побачили».

Також депутат Ольга Галабала запропонувала провести аудиторську перевірку щодо коштів з обласного бюджету, які виділялись на Домбровський кар’єр. Депутати сьогодні підтримали таку пропозицію.

Читайте також: “Позашляховиками та гелікоптерами”: прикарпатські депутати прибули на сесію облради до Калуша.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!