Торгівельна блокада працює проти України, – Володимир Гройсман

На початку лютого і по сьогодні активісти, ветерани АТО та деякі народні депутати блокують залізничні шляхи на Донеччині. Таким чином учасники блокади намагаються запобігти перевезенню контрабанди з окупованих територій.

“Торгівельна блокада працює проти України. Від блокади країна страждає. Вона в інтересах Росії. Як тільки ми піднімаємось з колін нам одразу штучно створюють перешкоди, – переконує очільник уряду Володимир Гройсман.Про це він повідомив сьогодні, 2 березня, під час конференції “Трансформація’17” у Києві.

“Рішення про підняття зарплат було правильним і ми побачимо результат уже наприкінці кварталу, – запевняє він. – Ми прекрасна країна, але рівень життя надзвичайно низький. Ми маємо багато викликів. Реформи не можуть відбуватись заради реформ”.Наступний рік буде роком зростання і викликів, попереджає прем’єр-міністр.

“Зараз ми проводимо реформацію системи судочинства. У нас не буде другого шансу провести судову реформу. Ми повинні привести зараз нові кваліфіковані кадри, яким будуть довіряти люди. В 2017 році зможемо досягти зростання”, – запевняє очільник уряду.

17078420_716735868509249_1127954381_n
Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!