Триває процедура звільнення Ольги Галабали з посади заступника голови Івано-Франківської облради

Сьогодні, 31 березня, триває друге пленарне засідання четвертої сесії івано-франківської обласної ради сьомого демократичного скликання. До порядку денного внесли питання про припинення повноважень депутата обласної ради Ольги Галабали на посаді заступника голови обласної ради.

Це питання було автоматично долучено до порядку денного сесії, оскільки звернення до голови обласної ради було підписано 32-ма депутатами ради. Після того відбулося ще одне обговорення законності процедури зняття заступника з посади.  Зрештою визначили, що голосування відбуватиметься таємно, депутатів ознайомили з процедурою.

Тарас Виноградник здивований тим, як відбувається процедура. Голова запитав, чи здивований він був тоді, коли підписував звернення про зняття Галабали з посади.

Щодо позиції фракції БПП, яка ініціювала її відставку, Галабала зауважила, що обласна рада має можливість витребувати документи: звіт про рух екологічних коштів, інші звіти і це є підставою для зняття її з посади.

«Це не питання залишення чи не залишення на посаді. Формуючи керівний склад облради ми не задекларували ті кроки, які планували робити, – зазначила Галабала. – Якщо є спільне бачення – тоді я буду працювати, якщо його немає прошу підтримати моє звільнення з посади».

Як пообіцяв Олег Гончарук, усі необхідні матеріали, незважаючи від рішення зняти чи не зняти Ольгу Галабалу з посади, усі документи їй будуть надані.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!