У Болехові люди вийшли на протест та вимагають ремонту дорогу

В Болехові мешканці сіл Тисів, Бубнище, Поляниця, Буковець, Козаківка та Сукіль організували мирну акцію протесту з вимогою відремонтувати дорогу на ділянці Болехів-Козаківка. Мітингувальники перекрили вулицю Січових Стрільців, не обмежуючи рух транспорту.

Про це у соцмережі повідомила Вікторія Гончаренко.

До мешканців приїхали заступник голови ОДА Ярослав Паранюк та заступник керівника служби автомобільних доріг області Любомир Семанів. Вони вислухали вимоги мітингувальників і поїхали на огляд дороги, потім обіцяли знову зустрітись з мітингувальнтками.

Якщо вимогу мітингувальників щодо ремонту не буде виконано, обіцяють з 28 червня перекрити дорогу національного значення на невизначений термін.

Нагадаємо, у Болехові люди погрожують перекрити автошлях через поганий стан доріг

 

В Болехові мешканці сіл Тисів, Бубнище, Поляниця, Буковець, Козаківка та Сукіль організували мирну акцію протесту з вимогою відремонтувати дорогу на ділянці Болехів-Козаківка. Мітингувальники перекрили вул. Січових Стрільців, не обмежуючи рух транспорту. До протестуючих приїхали заступник голови ОДА Ярослав Паранюк та заступник керівника служби автомобільних доріг Любомир Семанів. Вислухали вимоги мітингувальників і поїхали на огляд дороги, потім обіцяли знову зустрітись з мітингувальнтками.Якщо вимогу мітингувальників щодо ремонту не буде виконано, обіцяють з 28 червня перекрити дорогу національного значення на невизначений термін.

Gepostet von Вікторія Гончаренко am Freitag, 8. Juni 2018

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!