У Франківську боротимуться із стихійним сміттєзвалищем на Бистриці

Сьогодні, 8 червня, в Івано-Франківську організували виїзну нараду  на березі річки Бистирці Надвірнянської, що за мікрорайоном Каскад через стихійне сміттєзвалище, яке там утворилось.

Як повідомив сільський голова с. Вовчинець Михайло Назар, така ситуація склалась внаслідок незавершених робіт з берегоукріплення, кошти на які у цьому році держава ще не виділила. Укріплення русла річки відноситься до обов`язків спеціальних органів облдержадміністрації, і у минулому році дійсно ці роботи було розпочато. Однак, зараз все перетворилось на звичайне звезення сюди будівельного сміття, що обурило як мешканців, так і представників міської влади.

«Така ситуація надалі не може залишатись. Сільська рада та інспекція Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою мають тримати на контролі чистоту берега річки та вжити заходів щодо вирішення цієї проблеми», – каже секретар міської ради Оксана Савчук.

Заплановано обмежити  заїзд автомобілів до берега річки, а щоб унеможливити тут стихійне сміттєзвалище – будуть виставлені сміттєві контейнери та інформаційні таблиці.

Нагадаємо, на дамбу на Набережній вивозять будівельне сміття, – муніципальна варта

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!