У Франківську презентували нове бачення міського озера і парку

Сьогодні, 7 лютого, в Івано-Франківську відбулась прес-конференція щодо створення та візуалізації єдиного плану реконструкції парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка.

Минулого року роботи з облаштування парку було розпочато – проклали мережу брукованих доріжок, зрізали аварійні дерева, встановили вуличні меблі, закупили човни та катамарани. А у цьому році завдання амбітніше – розробити і впровадити в життя нову концепцію цієї відпочинкової зони.

“Настав час розширити горизонти і відійти від радянських стандартів паркової архітектури. Ми хочемо зробити парк і озеро місцем для дітей, молоді та сімейного відпочинку. Чекаємо на нові ідеї для створення парку майбутнього”, – розповів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Руслана Василюк, директор КП “Центр розвитку міста та рекреації”, зазначила: вже зроблено багато роботи, але потрібен єдиний план та єдине бачення, простір потрібно повністю перепланувати. Такий план представив Михайло Смушак, директор департаменту житлового, комунального господарства та благоустрою.

Мова йде про пішохідну зону з велодоріжкою та повну реконструкцію території довкола озера, поділеної на 7 ділянок.

“Буде велодоріжка від “Парк-готелю” до 23-ї школи. Буде спеціальна поліуретанова бігова доріжка, яку так хотіли бігуни. Буде пішохідна доріжка, будуть вуличні меблі та спортмайданчики”, – пояснив Михайло Смушак.

Також планується зробити дерев’яну прогулянкову алею над водою озера. Загальна вартість проекту – 19.5 млн гривень. Орієнтований початок робіт – у травні, невдовзі будуть оголошені тендери.

Активістів, урбаністів та архітекторів запрошують подавати свої пропозиції до проекту з метою його покращення.

Нагадаємо, До Івано-Франківська запросять архітекторів, аби змінити парк Шевченка та озеро

DSC_6797 DSC_6798 DSC_6819

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!